DİĞER HABERLER

Zuuks Games Bus Simulator Ultimate İle Zirvede

Bus Simulator Ultimate

Zuuks Games’in yeni oyunu Bus Simulator: Ultimate, 14 Haziran 2019 tarihinde indirmeye sunulduğundan beri büyük ilgi görüyor.

Kısa süre içerisinde 10 milyon kullanıcı  barajını aşan Bus Simulator: Ultimate, hem iOS hem de Android platformlarında ücretsiz olarak oyuncuların ilgisine sunuluyor. Otobüs sürüş simülasyonu olarak kurgulanan “Bus Simulator: Ultimate” oyunu gerçek bir otobüs şirketi yönetir gibi pek çok detayı içinde barındırıyor. İkram servisinden, radyo ve mola zamanına kadar her şey en ince ayrıntısına kadar oyunda yer alıyor. Radyo’da Ceza’dan Ben Fero’ya pek çok popüler şarkıcıyı dinlemek mümkün. Tek bir otobüsle başlanan oyunda zamanla kendi filonuzu ve otobüs şirketinizi kurabiliyorsunuz.

Bus Simulator Ultimate

Şu anda Türkiye’de hem App Store’da hem de Google Play üzerinde en popüler oyunlar listesinde yer alan Bus Simulator: Ultimate, pek çok farklı otobüs modeli, Türkiye – Avrupa ülkelerindeki haritalar ve Türkçe seslendirme gibi özelliklere de sahip. Zuuks Games oyunu PC platformuna taşımak için hazırlıklarını tamamlamak üzere.

Oyunun PC versiyonunda texture kalitesi 4K olarak ayarlanacak. Yakın zamanda mobil kullanıcılar bu keyifli oyunu Zuuks Social hesaplarıyla eşleştirerek hem bilgisayar hemde mobilde oynayabilecekler. Dilerseniz Bus Simulator: Ultimate oyununa Android için buradan, iOS için buradan ulaşabilirsiniz.

Zuuks Games, Türkiye’de mobil oyunları en çok yüklenen geliştirici şirketleri arasında yer alıyor. 2014 yılında kurulan şirketin ilk oyunu City Driving 50 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirildi. Yayında 30’dan fazla oyunu olan Zuuks Games, toplamda 200 milyondan fazla yüklenme sayısına ulaşmış durumda. Zuuks Games’in aylık 60 milyon aktif kullanıcı sayısı bulunuyor. Kullanıcılarının %25’i Türkiye’den, %25’i Almanya’dan, geriye kalan %50’si ise dünyanın farklı bölgelerindeki oyun severlerden oluşuyor.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.