DİĞER HABERLERETKİNLİKFİRMALAR VE OYUNLARYEREL ETKİNLİKLER

Zula’dan Heyecan Dolu 30 Ağustos Zafer Bayramı Turnuvası

Türkiye’nin yüzde 100 yerli oyunu Zula, 30 Ağustos Zaferi’nin 97. yıl dönümünü,  yüzlerce Zula severle birlikte kutladı. Nonstop Zula Espor Merkezi’nde gerçekleştirilen “Zula 30 Ağustos Zafer Bayramı Turnuvası”nın kazananı Aziz Poyraz Adıyaman oldu.

 

Türkiye’nin dünya çapında milyonlarca kişi tarafından oynanan ve takip edilen oyunu Zula, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yılını, yüzlerce Zula severin katıldığı özel bir turnuva ile kutladı. Zula 30 Ağustos Zafer Bayramı Bireysel Turnuvası için sabah saatlerinden itibaren Nonstop Zula gerçekleşti Espor Merkezi’ne gelmeye başlayan oyuncular, rekabet dolu, adrenalini yüksek karşılaşmalarla Zula heyecanını sonuna kadar yaşadı. 

Zula Turnuva

 

Kazanan 1.000.000 Zula Altınının sahibi oldu

Turnuva “En iyi silahlarla kendi zaferini yaz” söylemiyle gerçekleştirildi. Tüm katılımcıların Terminatör Serisi’nin +6’lı silahları ile turnuva deneyimi yaşadığı etkinlikte, 1.000.000 Zula Altını ödül için kıyasıya rekabet yaşandı.

Herkese açık olarak, ücretsiz düzenlenen turnuvanın galibine 1.000.000 Zula Altını ile Excalibur klavye ve mouse hediye edildi. 

Sezonun başından beri Zula Süper Lig yayınlarının spikerliğini üstlenen Volkan “Nake” Akyol sunduğu turnuvada, çekişmeli final karşılaşmasının sonucu  Aziz Poyraz Adıyaman birinci, İbrahim Ataş ikinci, Kerim Karataş üçüncü oldu. Turnuva için Nonstop Zula Espor Merkezi’ne gelerek turnuva heyecanını paylaşan herkese 3 adet Platin Deste hediye edildi.

Zula, InGame Group çatısı altında yer alan Madbyte Games tarafından geliştirildi. Arkadaş ofisindeki küçük bir odada başlayan macera, bugün büyük bir başarı öyküsüne dönüştü. 100’den fazla ülkede, 11 dilde 25 milyonun üzerinde espor sever tarafından oynanan oyun düzenli olarak güncelleme alıyor.

Zula, milyonlarca takipçisiyle sosyal medyada da bir fenomene dönüştü. Zula’nın Her gün 5 bin adet videosu dünya çapında oyuncular tarafından YouTube’a yükleniyor. Bu içerikler ayda 20 milyonun üzerinde izleniyor. Oyun, www.zulaoyun.com adresinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.