ETKİNLİKYEREL ETKİNLİKLER

Zula Süper Lig Şampiyonluk Kupası 4. kez Galatasaray’ın

Zula Süper Lig tarihinin en çekişmeli ve heyecanlı karşılamalarına sahne olan 4. Sezonu, 26-27 Ekim tarihlerinde, Nonstop Zula Espor Merkezi’nde gerçekleşen final karşılaşmalarıyla sona erdi. Nefeslerin tutulduğu Galatasaray Espor – Beşiktaş Espor final mücadelesinin kazananı Galatasaray Espor takımı oldu ve kupayı 4. kez evine götürmeye hak kazandı.

27 Temmuz’da başlayan Zula Süper Lig ’in 4. Sezon finali, haftalardır mücadele eden birbirinden başarılı 10 profesyonel takımın en iyilerini buluştururken, kıran kırana geçen sezonun şampiyonu bir kez daha Galatasaray Espor oldu.

Nonstop Zula Espor Merkezi’ne gelerek final heyecanını canlı olarak takip eden espor severler final heyecanı kadar Keişan, Mert Şenel, Rauf ve Tuğçe Haşimoğlu’nun konserine de büyük ilgi gösterdi.

Şampiyon Galatasaray oldu!

Final karşılaşmaları 26-27 Ekim tarihlerinde Nonstop Zula Espor Merkezi’nde gerçekleştirildi. Adrenalinin zirve yaptığı karşılaşmalarda, finalist takımlar 200.000 TL ödül havuzu için buluştu. Zula Süper Lig’in ilk yarı final serisi, Beşiktaş ve Bursa Espor arasında oynandı. İki takımın da ilk büyük finallere katılma deneyimi olan karşılaşma,  Beşiktaş’ın 2-0’lık galibiyetiyle sonuçlandı.

İkinci yarı final maçı 1907 Fenerbahçe ve Galatasaray Espor arasında geçti; 2-0’lık skorla derbinin kazananı olan Galatasaray Espor, final serisini yine devam ettirdi. 2 maçın da uzatmaya gittiği karşılaşmalar, Süper Lig tarihinin en çekişmeli serilerinden oldu.

Beşiktaş – Galatasaray Espor arasında geçen final karşılaşmasının ardından şampiyon 3-0’lık skorla Galatasaray Espor oldu. Galatasaray Espor, Zula Süper Ligin 4. Sezonunda kupayı 4. kez kaldırma başarısını elde etti. Ligde ilk kez yer alan Beşiktaş Espor ise önemli bir başarıya imza atarak ikincilik ödülünün sahibi oldu. 1907 Fenerbahçe – Bursa Espor arasında oynanan maçta Bursa Espor, 2-0’lık galibiyetle sezonu üçüncü sırada tamamladı.

Lig aşamasının “en”leri belli oldu

Lig aşamasının MVP (En Değerli Oyuncu), En İyi Taarruz, En İyi Keskin Nişancı ve En İyi Çıkış Yapan Oyuncu gibi “en”leri de belirlenirken, “En İyi Çıkış Yapan Oyuncu” Berkay “Arroow” Özdemir, “En İyi Taarruz Oyuncusu” Ertuğrul “W4siLi” Pala, “En İyi Keskin Nişancı” Ege “Surprise” Apaydın oldu.  Ege “Shnazn” Tarhan  ise  MVP (En Değerli Oyuncu) seçildi.

ICE Warriors  Zula Süper Lig’de kalmaya devam edecek

26 Ekim Cumartesi günü ICE Warriors, Godzilla Wanderlust arasında gerçekleşen Play-out maçının galibi 2-0’lık sonuçla, üst üste iki sezondur çıktığı play-out maçlarından galip çıkan, ICE Warrios oldu.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.