DİĞER HABERLERETKİNLİKFİRMALAR VE OYUNLARYEREL ETKİNLİKLER

Zula Star Yarışması Başlıyor!

Zula Star

Zula’nın yeni yıldızı Zula Star ‘dan çıkacak!

 

Türkiye’nin en sevilen MMOFPS türü PC ve mobil oyunu Zula’nın milyonlarca oyun severin takip edeceği yeni yıldızı,  Zula Star ile belirlenecek. Yarışmaya  katılmak isteyenler için son başvuru tarihi 6 Eylül.

 

Türkiye’de ve dünyada 30 milyon kişi tarafından oynanan Zula’nın yeni yıldız yayıncısı olmak isteyenler Zula Star yarışmasında bu fırsatı yakalayacak.

Zula’nın, içerik üreticilerini teşvik etmek için JTG iş birliğiyle düzenlediği Zula Star’a, 18 yaşından büyük isteyen herkes, 6 Eylül Pazar gününe kadar https://bit.ly/2YSvxJF linkinden başvurusunu tamamlayabilecek. Zula’nın Youtube kanalında gerçekleşecek yarışmanın kazananı, tam donanımlı oyun bilgisayarı dahil çeşitli ödüllerin de sahibi olacak.

 

Büyük final 22 Eylülde…

Zula Star yarışmasında adaylarının başvuru süreci tamamlandıktan sonra video çekimi aşamasına geçilecek

Zula’nın sevilen yayıncıları Muhammet YT ve Rainlox ile youtuber ve yayıncı Duygu Köseoğlu’nun jüri üyeliği yapacağı Zula Star’da, oyun severlerin yakından tanıdığı CaptainATX ise jüri üyeliğinin yanı sıra sunuculuğu üstlenecek.

Yarışmada, 19 Eylül’de çeyrek finale çıkacak yarışmacıların belirleneceği final müsabakalarının ardından, 20-21 Eylül tarihlerinde çeyrek ve yarı finaller yapılacak. 22 Eylül’deki final ayağında ise Zula’nın yeni yıldızı belli olacak.

Zula Star’la ilgili tüm gelişmeler, Zula’nın sosyal medya hesaplarından takip edilebilecek.

Instagram 

https://bit.ly/3hRT2tK

Facebook

https://bit.ly/2ERrG8p

Youtube

https://bit.ly/2YXxS6a

 

OYUNDER, sektör ve yerel üreticilerle ilgili tüm haberlerinizi bekliyor. Atladığımızı düşündüğünüz tüm haber ve gelişmeleri ve oluşturmaya çalıştığımız “Oyun Sektörü Takvimi” ‘ne eklenmesini istediğiniz etkinlikleri bize  ukurt@oyunder.org ya da content@oyunder.org adreslerinden ulaştırabilirsiniz.

Arkadaşlarınıza tavsiye edin
Türk oyun sektörünün nabzını tutan “Oyunder Haftalık Bülteni”ne üye olması gerektiğini düşündüğünüz bir arkadaşınız varsa bu linki onunla paylaşabilirsiniz.

Veritabanımıza kaydolun
Sizi daha yakından tanımamız, özel etkinliklerimiz, eğitim ve fırsatlarımızdan yararlanabilmek için bize ekibiniz ve projeleriniz hakkınızda bilgi vermeyi ihmal etmeyin.

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.