DİĞER HABERLER, ETKİNLİK, YEREL ETKİNLİKLER

Yıldız Teknik Üniversitesi 12. İltek Günleri’ne Davetlisiniz!

BU YIL 12.Sİ DÜZENLENECEK OLAN İLTEK GÜNLERİ, YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ DAVUTPAŞA KAMPÜSÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK FAKÜLTESİ KONFERANS SALONU’NDA SİZLERİ BEKLİYOR!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Elektronikten yazılıma, telekomünikasyondan bilişime kadar birçok sektörü mercek altına alan, Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulübü’nün düzenlediği 12. İLTEK Günleri, 28-29-30 Mart 2017 tarihlerinde Davutpaşa Kampüsü Elektrik-Elektronik Fakültesi Konferans Salonu’nda!

ESET ve Linux Kullanıcıları Derneği gibi birçok önemli firmanın ve kuruluşun yer alacağı günlerde; Tüketici Hakları Derneği Başkanı Turhan Çakar, sahibinden.com CMO’su Boğaç Göncü, Microsoft’un Dünyadaki en iyi 20 Evangelist’inden biri olan İbrahim Kıvanç, Bimeks İcra Kurulu Başkanı Ahmed Akgiray, Tübitak Siber Güvenlik Enstitüsü Baş Araştırmacısı Ferhat Özgür Çatak, MUSION Türkiye Kurucusu Murat Günenç, SAP Kıdemli Enerji Endüstrisi Lideri Serhan Yılmaz gibi kişiler de konuşmacılar arasında bulunacak.

12. İLTEK GÜNLERİ 28-29-30 MART’TA GERÇEKLEŞECEK

3 Boyutlu Yazıcılar, Akıllı Arabalar, Akıllı Şehirler, Big Data, Cloud, E-Ticaret, Giyilebilir Teknoloji, Görüntü İşleme, İnsansı Robotlar, Nanoteknoloji, Internet of Things, Sanal ve Arttırılmış Gerçeklik, Sanayi 4.0, Savunma Teknolojisi, Siber Savaşlar, Veri Tabanı, Yapay Zeka ve Yapay Sinir Ağları işlenecek konular arasında yer alıyor.

Teknik ve kariyer oturumlarının yanı sıra sektörün öncü firmalarının CEO veya Genel Müdürleri’nin katılımıyla gerçekleşen CEO Forum’da; başarılı bir kariyerin altın sırlarını ilk ağızdan öğrenebilirsiniz.

Ayrıca 30 Mart 2017 tarihinde, yani etkinliğin son gününde VR sistemlerinden büyük simülasyon makinelerine kadar pek çok sanal gerçeklik cihazını deneyimleyebileceğiniz kapsamlı bir Simülasyon ve Sanal Gerçeklik Fuarı sizleri bekliyor olacak.

Büyük şirketlerin sponsorluğu ile gerçekleşen etkinlikte şirketlerin açmış oldukları stantlarda yetkililer ile görüşebilir, CV bırakabilir, staj başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kayıt için tıklayın

Umut Kurt Hakkında

Oyun sektörüne uzun yıllar önce dünyanın ilk "Çiftlik Simulasyonu" oyunu olan Umut Tarlaları'nın yapımcı firması Flash Bilgisayar ile girmiştir. Çeşitli sektörlerde bilişim yöneticiliği yaptıktan sonra Nitrid Games ile oyun sektörüne dönüş yapmıştır. Bu süreçte Pivot Games, Last Room, SoftAnya ekipleri başta olmak üzere çeşitli ekiplerle Android ve IOS platformları için mobil oyunlar ve uygulamalar geliştirmiştir. Türkiye’de oyun endüstrisinin önemli seslerinden olan OYUNDER Yönetim Kurulu Üyesidir.

Bir Cevap Yazın