FİRMALAR VE OYUNLAR

Yeni Yerli Yapım Oyun; Traffic Smash : Racer’s Diary

Yeni Yerli Yapım Oyun; Traffic Smash : Racer's Diary

Traffic Smash : Sürücünün Günlüğü ile eski bir askerin trafikteki maceralarına tanıklık etme fırsatı bulacaksınız.

Yeni Yerli Yapım Oyun; Traffic Smash : Racer's Diary
Yeni Yerli Yapım Oyun; Traffic Smash : Racer’s Diary

Oyunun hikayesini yapımcılarından dinleyelim;

“3 genç arkadaş üniversitede okurken yapımına başladığımız, yayınlanmasından çok kısa bir süre geçmesine rağmen trendlerde birinci, ücretsiz yeni çıkan en popüler oyunlar arasında üst sıralarda kendine yer edinmeyi başarabilen oyunumuzu görüşlerinize sunarız.

Oyun emekli bir askerin yollardaki macerası senaryosu üzerine kurgulanmış, kaliteli grafiklere sahip, yol boyunca toplayarak sahip olabildiğimiz, turbo, para, benzin ve saldırı bonusları vardır. Saldırı bonuslarımız içinde F16 saldırısı, Roket Saldırısı ve ölümsüzlük saldırı jokerleri bulunmaktadır. Ayrıca arabamızı sürerken yanımızdaki arabaya yanlamasına vurarak patlatabilir ve sollayarak puan kazanabiliriz. Yollar benzerlerinden farklı olarak kıvrımlı virajlara da sahip.

Farklı kamera açıları ve analog (direksiyon) ya da sensör modu ile arabamızı kullanabiliyoruz. Araçlar oyun içinde kazanılan puanlarla modifiye edilebiliyor ve istenildiği zaman rengini değiştirebiliyoruz.

Şu an üstünde çalışmaya başladığımız serbest sürüş modu ve GTA benzeri modu da sizlere duyurmak isteriz, yakın zamanda yapacağımız güncellemelerle bu modlar eklenecektir.”

Oyun linki:
http://play.google.com/store/apps/details?id=com.apptologia.trafficsmash

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.