Yeni bir uçuş oyunu: Voidrunner

Yeni bir uçuş oyunu: Voidrunner

Unreal Engine ile geliştirilen Voidrunner’ın, geliştirilmeye devam edebilmesi için bizden destek bekliyor.

Yeni bir uçuş oyunu: Voidrunner
Yeni bir uçuş oyunu: Voidrunner

“Bir süredir İsmail Kemal Çiftçioğlu tarafından Unreal Engine 4 ile geliştirilmekte olan Voidrunner isimli uçuş ve refleks oyunu Steam Greenlight’ta yerini aldı. Süre bitmeden çeşitli engeller ve düşmanlarla dolu bir araziden çıkış portalına ulaşmak ile amaçlayabildiğimiz bir oyun yapısına sahip olan Voidrunner, ileri betada deathmatch ve online oynamaya da izin verecek.

Oyunda aşamalı bir zorluk sistemi bulunacak. Ana hikaye modu haricindeki Hardcore oyun modu ile kazandığımız puanları, bizi daha da zorlayacak olan Wanderer modunu ve yeni haritaları açmak için kullanabileceğiz.

Her modda aracın hızı, haritalardaki tasarım ve önümüze çıkacak tasarımsal engebeler ve zorlukların değişeceği yapımın oyun deneyimini her modda farklı kılması öngörülüyor. Wanderer modunun bize getirileri ise yeni araçlar ve aracımızı güçlendirebileceğimiz eklentiler olacak. Oyun, toplamda 70 farklı haritaya sahip olacak. Voidrunner şu anda geliştirilmeye devam edebilmek için Steam’de oy bekliyor!”

Türkçe dil desteği ile beraber gelecek olan Voidrunner’ın 2015’in sonlarına doğru PC, Mac, Linux ve konsollar için çıkması planlanıyor.

Basın bülteninden

Yeni bir uçuş oyunu: Voidrunner” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.