YEREL ETKİNLİKLER

Wolfteam Zaitsev Turnuvası’nı SuperNation takımı kazandı

zaitsev
Netmarble Türkiye, FPS oyunu Wolfteam için 04 Şubat 2019 tarihinde başlayan ve rekor katılımla gerçekleşen Wolfteam Zaitsev Turnuvası’nda final heyecanı yaşandı. 1175 takımın ve toplamda 3528 oyuncunun 2 buçuk ay boyunca mücadele ettiği turnuvanın final maçında SuperNation ile Nexus takımları karşılaştı.

Wolfteam Zaitsev Finalin ismi Nexus ve SuperNation

Turnuva boyunca 10 farklı maça çıkarak finale ismini yazdırmayı başaran takımlar Nexus ve SuperNation oldu. SuperNation rakibini 2-1’lik sonuçla yenerek şampiyon oldu ve 30 bin TL’lik ödülün de sahibi oldu. Turnuvayı ikinci tamamlayan Nexus ise 15 bin TL ödül kazandı. Jesterof ve Classio takımları ise 3.lük maçına çıktı ve rakibini 1-0’lık skorla geçmeyi başaran Classio ise üçüncü olurken 7 bin 500 TL ödül kazandı. Tek maç üzerinden 9 oyun formatında oynanan turnuvanın başlangıcından final mücadelesine kadar toplam bin 116 maç oynandı.

Dereceye giren takımlara büyük ödüller kazandı

Espor oyuncusu olmayan tüm bilgisayar oyuncularına da arkadaşlarıyla birlikte turnuva heyecanını yaşama ve eğlenme vaadi sunup, oyunculara bu eğlencenin yanında büyük ödüller de verdi. Wolfteam Turnuvası’nda toplam ödül havuzu 100 bin TL. İlk 64’e giren tüm takımlar ödül kazandı.

Basın Bülteni

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.