DİĞER HABERLERFİRMALAR VE OYUNLAR

Wizhood: The Epic of Freedom Steam Platformu İçin Yayınlandı.

Yerli oyun geliştici ekip Vuthax tarafından geliştirilen Wizhood: The Epic of Freedom Steam platformu için yayınlandı.

2D grafiklere sahip Aksiyon-Platform oyunu olan Wizhood  hızlı ve keyifli bir oynanış sunuyor. Pixel grafiklere sahip oyun her ne kadar basit gözükse bile hikaye anlatımı, tasarım ve oynanış açısından doyurucu.

Halkın refah içerisinde ve insanların yüzünün hep güldüğü bir krallık düşünün. Ülkenin başında israftan ve lüks içinde yaşamaktan kaçınan bir kral var. İyi yürekli kralımızı mutlu eden tek şey: halkının mutlu olmasıdır. Bunun için çok çalışıyor ve gecesini gündüzüne katıyor. Halktan aldığı vergileri yine halka harcıyor ve vatandaşlarının gönlünde taht kuruyor. Ülke bir çok açıdan günümüz Kübası’nı andırıyor. Ne kastettiğimi çok iyi anlıyorsunuz.  Elbette hayatta her zaman güzel şeyler olmaz. Günün birinde vahim bir hadise sonrası kahramanımız krallığını yitiriyor ve her şeyden çok sevdiği, değer verdiği halkı kötü koşullarda yaşamaya başlıyor. Bunu hazmedemeyen iyi yürekli kral, mücadeleye başlıyor. Bu mücadelede kralımızın yanında yer almak ve ona yol göstermek isterseniz doğru yerdesiniz demektir.

Oyun öyle rahatlıkla bitirebileceğiniz bir oyun değil. Elbette hiç bir mücadele kolay kazanılmaz. Özellikle zorluk seven oyuncular için birebir dizayn edilmiş mekan tasarımlarıyla başarılı bir not almayı başarıyor.  Oyun ileride gelecek güncellemeler ile giderilebilecek ufak tefek buglara sahip yine de Wizhood: The Epic of Freedom hafife alınmaması gereken küçük ama etkili bir oyun .

Oyunu burada ki linkten 10 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.