Villa's Blinds

Villa’s Blinds İçin Geri Sayım Devam Ediyor

11 kişiden oluşan yerli oyun geliştirme ekibi Neuron Entertainment, ilk büyük oyunu Villa’s Blinds için gün sayıyor. 4 Ocak’ta erken erişim kapsamında Steam’e gelecek oyun, işsiz bir bilgisayar mühendisinin oyun geliştirme maceralarına odaklanıyor.
 Neuron Entertainment tarafından yayınlanacak bu oyun, pek çok oyunseveri memnun etmeyi başaracak türden.

Villa’s Blinds Türkçe seslendirme özelliğine sahip

Oyunu geliştiren ekip, Villa’s Blinds’i geliştirirken oldukça detaylı bir çalışma yürütmüş. Çünkü oyunda, tasarladığınız oyunla ilgili tüm her şeyi düşünmeniz gerekiyor. Yani gelir gider dengesini kurmanız, oyunun pazarlama stratejisini belirlemeniz, insanlara doğru şekilde ulaşmanız gerekiyor. Bugüne kadar gördüklerimizden çok daha farklı bir konuya sahip olan oyun, sektöre ilgi duyan oyuncular tarafından daha fazla ilgi görecek gibi görünüyor.

Villa’s Blinds’in dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi, Türkçe arayüze sahip olması. Sadece bununla yetinmeyen geliştirici ekip, oyuna eklediği Türkçe seslendirmeyle, özellikle de oyuncuları memnun edecek. Zira ardında Türk isimlerin olduğu oyunlarda Türkçe seslendirme olmayışı, Türk oyuncular arasında memnuniyetsizlik yaratıyordu. Ancak Villa’s Blinds, bu olayın üstesinden gelmeyi başarmış durumda.

Geliştirici ekip, Villa’s Blinds için günler sayıyor. 4 Ocak tarihinde erken erişim kapsamında Steam’deki yerini alacak olan oyun, oyunculara farklı bir deneyim sunacak gibi görünüyor. Eğer sizler de bu oyuna bir şans vermek isterseniz, oyunu daha şimdiden “İstek Listesi”ne ekleyebilirsiniz. Böylelikle oyun yayınlandığı an bilgi sahibi olup, oyunu oynayan ilk isimlerden bir tanesi olabilirsiniz.

Oyunun Steam‘deki listeleme sayfasına ulaşmak için, burada bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Atlanılan haberleri ya da burada yer almasını istediğiniz içerikleri bize content@oyunder.org adresinden iletebilirsiniz.

Sizi daha yakından tanımamız, özel etkinliklerimiz, eğitim ve fırsatlarımızdan yararlanabilmek için bize ekibiniz ve projeleriniz hakkınızda bilgi vermeyi ihmal etmeyin.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.