Umutcan Tütüncü 2.Kez Dünya Just Dance Şampiyonu

Umutcan Tütüncü 2.Kez Just Dance Dünya Şampiyonu

Umutcan Tütüncü 2.Kez Dünya Just Dance Şampiyonu

Umutcan Tütüncü Yine Şampiyon!

Haftaya güzel bir haberle başlamak istedik. Umutcan Tütüncü, geçtiğimiz yıl Just Dance Dünya Kupası’nı kazanarak adından söz ettirmeyi ve bizleri gururlandırmayı başarmıştı. Bu yıl da aynı başarıyı tekrar ederek kupayı kaldıran Umutcan büyük bir başarıya imza attı.

21 Nisan ‘da düzenlenen turnuvayı kazanarak arka arkaya iki kez şampiyon olup tarihe geçen Umutcan “Technoth” Tütüncü bizleri gururlandırırken ortaya koyduğu performans ile tüm izleyicileri kendine hayran bıraktı. Geçtiğimiz yıl düzenlenen şampiyona sonrasında Just Dance oyununa bir karakter olarak eklenen Umutcan ‘ın dansı oyuncular arasında oldukça popüler olmuştu.

Geçtiğimiz yılın şampiyonu Umutcan bu yıl içinde iyi bir hazırlık süreci geçirdi ve 18 farklı ülkeden gelen oyuncuların arasından finale kalmayı başardı. Umutcan Tütüncü başlangıç müsabakalarında fazla zorlanmadı. Finalde rakibi Jordan “Jjtattoo75” Boury ile karşılaşan Umutcan oldukça başarılı bir performans sergiledi. Fransız yarışmacıya karşı bariz şekilde üstünlük kuran  Umutcan ikinci kez  şampiyon olarak bir daha eSpor tarihine adını altın harflerle yazdırdı.

Finaller Paris Esports Arena’da Gerçekleşti

Paris Esports Arena’da gerçekleştirilen Just Dance Dünya Kupası’nın büyük finali, Kimberly Wyatt (dansçı, koreograf ve Pussycat Dolls’un eski üyesi) ve ünlü  koreograf Zack Reece tarafından sunuldu.

Ülkemizde belli bir kitle tarafından oldukça sevilen Just Dance  oyununda Türkiye’yi en iyi şekilde temsil ederek bizleri ikinci kez gururlandıran Umutcan’a teşekkür ederiz.

Oyunder ailesi olarak Umutcan ‘ın başarılarının devamı diliyoruz.

Oyunder’i Takip Edin!

Daha fazla eSpor, oyun ve sektörel haberler için bizi  Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarımız üzerinden takip etmeyi, haber ve gönderilerimizi beğenerek ve paylaşarak destek vermeyi ihmal etmeyin lütfen.

Oyunder Haftalık Bültenimize ise buradan ücretsiz olarak abone olabilirsiniz.

Umutcan Tütüncü’nün şampiyon olduğu anları aşağıdaki video oynatıcı üzerinden izleyebilirsiniz. Keyifli bir hafta geçirmeniz dileği ile.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.