OYUNDER'DEN

2017 Türkiye Oyun Sektörü Pazarlama Yönetimi ve Aktiviteleri Anketimize Katılmanızı Rica Ediyoruz

2017 Türkiye Oyun Sektörü Pazarlama Yönetimi ve Aktiviteleri anketimize http://bit.ly/OyunderPazarlama adresinden katılımınızı rica ederiz.

Anketin amacı sektördeki pazarlama yaklaşımlarını anlamak, analiz etmek, ve bu alanda sektöre daha iyi nasıl hizmet verilebileceğini belirlemektir. 30 dakikanızı ayırarak tamamlayabileceğiniz bu ankete bireysel, irili ufaklı gruplar, ya da şirketler olarak oyun geliştiren herkes katılabilir.

Ayrıca anketin sonunda bir de vaka incelemesi çağrısı göreceksiniz. Pazarlama aktiviteleri olan katılımcıların bu çağrıya da göz atmalarını rica ederiz.

2017 Türkiye Oyun Sektörü Pazarlama Yönetimi ve Aktiviteleri Anketi

2017 Türkiye Oyun Sektörü Pazarlama Yönetimi ve Aktiviteleri Anketi

Umut Kurt Hakkında

Oyun sektörüne uzun yıllar önce dünyanın ilk "Çiftlik Simulasyonu" oyunu olan Umut Tarlaları'nın yapımcı firması Flash Bilgisayar ile girmiştir. Çeşitli sektörlerde bilişim yöneticiliği yaptıktan sonra Nitrid Games ile oyun sektörüne dönüş yapmıştır. Bu süreçte Pivot Games, Last Room, SoftAnya ekipleri başta olmak üzere çeşitli ekiplerle Android ve IOS platformları için mobil oyunlar ve uygulamalar geliştirmiştir. Türkiye’de oyun endüstrisinin önemli seslerinden olan OYUNDER Yönetim Kurulu Üyesidir.

Bir cevap yazın