ETKİNLİKYEREL ETKİNLİKLER

Turkcell’in Oyun Platformu Gamecell’den Oyun Turnuvası

Turkcell’in oyun platformu Gamecell tarafından başlatılan “Gamecell Hive” adlı turnuvada başarılı olan oyunculara toplam 18 bin dolar ödül verilecek.

turkcell-in-oyun-platformu-gamecell-den-oyun-8982197_3586_o

Turkcell’in oyun platformu Gamecell tarafından başlatılan “Gamecell Hive” adlı turnuvada başarılı olan oyunculara toplam 18 bin dolar ödül verilecek.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, oyun dünyasına Gamecell ile giriş yapan Turkcell, e-spor kategorisine özel etkinlikler düzenlemeye başlıyor. Gamecell, ilk turnuvalarını dünya çapında milyonlarca oyuncuya sahip MOBA oyunlarından biri olan League of Legends ve gençler arasında çok popüler olan Vainglory oyunları ile düzenliyor. “Gamecell Hive” adıyla 12 Kasım’da başlayan ve 2 ay sürecek turnuvada başarılı olan oyuncuları toplam 18 bin dolar ödül bekliyor.

“Gamecell Hive” kapsamındaki League of Legends Turnuvası’nda 15 ekip, 14 bin dolarlık ödül havuzu için rekabet edecek. Soraka’s Bananas, Oyun Hizmetleri, Future Fighters, Victorious Ace, TOA E-Sports, Supermassive TNG, Çilekler EhliGame, MEVA, Team Cappadocia, SAW E-sports, Team Ororo, FigureX E-Sports, ModZ, SoA E-sports ve NR1 E-sports Club takımlarının mücadele edeceği turnuva, çift eleme usulüne göre ve Bo3 sistemi ile oynanacak. Maçlar Hivefest Finali ile sona erecek.

Gamecell Hive platformunda yer alacak bir diğer turnuva ise oynanış bakımından oyunculara farklı deneyimler sunan ve gittikçe popülerleşen Vainglory turnuvası olacak. Gamecell Hive turnuvasında yer alacak olan Vainglory, çift eleme ve bo3 sistemi ile tamamlanacak. Toplamda 4 bin dolarlık ödül verilecek turnuva kapsamında Team Kebab, IX Legion, Crew E-sports Club, Spike, HWA Gaming, Brotherhoodd, BlackSpace, Creative Strategy, Silent Streak, Gold Gaming EU, TheNightmareTR ve TEAM 3TR AVATAR takımları yarışacak.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.