FİRMALAR VE OYUNLAR

Türk Yapımı No70: Eye of Basir Oyununun Çıkış Tarihi Açıklandı

Oldmoustache Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ve uzun süredir merakla beklenen No70: Eye of Basir oyununun çıkış tarihi açıklandı.

Gaming İstanbul 2017  Gamecell standında düzenlenen söyleşi sırasında oyunun yapımcılarından Evren Özgüner, oyunun 15 Nisan 2017‘de çıkacağını açıkladı.

Oyunun seslendirmesini de Harun Can‘ın yapacağı No70: Eye of Basir’in tanıtım yazısı şöyle;

“Aslında çocukluğumun geçtiği güzel bir yerdi burası, babaannem ve büyükbabamın yadigârı…

Seneler sonra nasıl geldim bilmiyorum, geçmişi anımsıyorum, çimenlerin süslediği tahta çitlerin yolundan geçiyorum, hatırlamaya çalışıyorum. Ellerim titriyor…

Kıyısından dahi geçemediğim derin karanlıklar çekiyor içine beni gıcırtarak dişlerini.Yalnızım yürüyorum, gölgelerin anlatacakları var…

Çocukluğumun geçtiği o eve gitmeliydim. Orada sırlarım, korkularım vardı. Gölgeler, sesler, hisler vardı o evde. Babaannemin, büyükbabamın anılarının olduğu, benim hayatımdaki huzursuzluklarımın nedeni olan o ev şimdi beni çağırıyor.

Sislerin arasındaki korkularımı aydınlatmalıyım. Oradaki anıları, ruhları ve kendimi huzura kavuşturmalıyım. Şimdi ayaklarım, yıllar sonra beni oraya sürüklüyor ve halâ korkuyorum!”

15 Nisan’ı ve oyunu heyecanla bekliyoruz. Bir şeyden çok eminiz bu muhteşem oyun sizi uykusuz bırakacak!

 

Oyunun Linki : https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=turkish&id=428638677

Yazar: Kayra Keri Küpçü

Kaynak : FRP.NET 

Umut Kurt Hakkında

Oyun sektörüne uzun yıllar önce dünyanın ilk "Çiftlik Simulasyonu" oyunu olan Umut Tarlaları'nın yapımcı firması Flash Bilgisayar ile girmiştir. Çeşitli sektörlerde bilişim yöneticiliği yaptıktan sonra Nitrid Games ile oyun sektörüne dönüş yapmıştır. Bu süreçte Pivot Games, Last Room, SoftAnya ekipleri başta olmak üzere çeşitli ekiplerle Android ve IOS platformları için mobil oyunlar ve uygulamalar geliştirmiştir. Türkiye’de oyun endüstrisinin önemli seslerinden olan OYUNDER Yönetim Kurulu Üyesidir.

Bir Cevap Yazın