FİRMALAR VE OYUNLAR

Türk Yapımı Korku Hastanesi Steam Greenlight’ta Oylamaya Sunuldu

Dünya pazarına açılmayı hedefleyen tamamen Türk yapımı Korku Hastanesi, Steam Greenlight’ta destek bekliyor. Uzun bir süredir ülkemizde oyun sektörünün diğer ülkelere kıyasla oldukça geride olduğu konuşulsa da ülkemizdeki oyun sektörü hızla gelişmeye devam ediyor. Özellikle hem mobil hem de diğer platformlarda Türk yapımcıların dünya çapında ses getirmesi, diğer geliştiriciler için de bir umut. Bu konuda önemli adımlar atan OYUNDER’in üyesi olan  KNP Müzik ve Oyun Stüdyosu, kendi geliştirdiği Korku Hastanesi isimli oyunu Steam Greenlight’ta kullanıcıların oylarına sundu.

Bulmaca ve zeka oyunları kategorisinde yer alan oyun korku öğelerini de barındırıyor. KNP adına konuşan Doğukan Türk “Oyun bir akıl hastasının zihninde geçiyor, oyunda bulmacaları çözerek karakterin iyileşmesi ve bilincini kazanması için çalışıyoruz. GameX 2016 ‘da Oyunder standında yer aldık. Ziyaretçiler tarafından son derece güzel dönüşler elde ettik. Oyunumuzun başarılı olacağına inancımız tam” dedi…

Oyunun Steam sayfasına bu bağlantı üzerinden giderek yeşil ışık almasına destek olabilir ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Oyunun mobil versiyonunu indirmek isterseniz buraya tıklayınız… 

Kırmızı Nokta Production ekibi ile tanışmak ve detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız…

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.