Tough Jumping 2 Ekran

Türk Kadın Geliştiriciden Tough Jumping 2 Geldi!

Android işletim sistemine özel olarak hazırlanan Tough Jumping 2, tür olarak en zor oyunlardan biri olmasıyla oyucuları terletecek.

Tough Jumping 2 Ekran

Ülkemizde mobil oyunlara olan ilgi her geçen gün artmakta. Günümüzün çoğu kısmını akıllı telefonlarımızda geçiriyoruz ve elimizden neredeyse hiç düşürmüyoruz. Telefonda en çok vakit geçirdiğimiz alanlardan biri ise oyunlar.

Oyunlar vakit geçirmek için en çok tercih ettiğimiz aktivitelerden biri. Türk kadın girişimci ve oyun geliştiricisi Buse Kartal yeni çıkardığı  Tough Jumping 2 isimli oyunla adından sıkça bahsettirmeye başladı. Kadınları oyun sektöründe bu derece etkin görmek ve böyle başarılı olabilecek işlere imza attıklarına şahit olmak  oldukça önemli ve güzel.

Oyuna gelecek olursak, bu zorlu mobil oyunda amaç en üst kata çıkmak. Ancak bunu yapmak o kadar da kolay değil.  Buse Kartal oyuncuları zorlamak ve heyecanı arttırmak için oyunda kullandığımız karakterleri  birçok tehdit ile karşı karşıya bırakıyor. Oynanması oldukça kolay olan bu oyunda sadece ekrana dokunarak karakteri zıplatıyor ve en yüksek kata çıkmaya çalışıyorsunuz.

Tough Jumping 2 Android İçin Yayında!

Buse Kartal imzasını taşıyan ve %100 yerli bir yapım olan Tough Jumping 2 şu anda Android’de ücretsiz olarak indirilebilir durumda. Zoru sevenler için çok iddialı bir yapım olacak gibi duruyor.

Tough Jumping2

 

Çılgın Karakterler

Tarz açısından bir dönem mobil platformun en bağımlılık yaratan oyunlarından biri olan Flappy Birds’e benzeyen oyunda altı ana karakter yer alıyor. Sarı Göz, Sinsi, Neşeli, Uzaylı, Testere ve Adalet olarak isimlendirilen bu minik kahramanların özellikleri ise şöyle:

Tough Jumping 2 Karakter Özellikleri

Tamamen ücretsiz olan Tough Jumping 2, Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlere yüklenebilir. Bu zor ve eğlenceli mobil oyunu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Oyun hakkında biraz daha fikir edinmek isterseniz aşağıda ki videoyu izleyebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.