FİRMALAR VE OYUNLAR

The King of Fighters ALLSTAR Esporun Yıldızı Olacak

Netmarble’ın yeni mobil dövüş ve espor oyunu The King of Fighters ALLSTAR, Ekim 2019 tarihinden itibaren dünya ile aynı anda Türkiye’de yayınlanacak ve oyun severler tarafından oynanabilecek.

Dünyanın en ünlü dövüş oyunlarından biri olan ve adeta efsaneye dönüşen The King of Fighters ALLSTAR ’ın kısa sürede mobil espor turnuvalarının en çok talep edilen yıldızı oyunu haline gelmesi bekleniyor.

Oyunder üyelerinden Netmarble, oyunun Ekim 2019 tarihinde açılan ön kayıtların sürdüğünü ve oyunun kısa zamanda oyun severler tarafından mobil espor kategorisinde de aranan, adına turnuvalar düzenlenen bir oyun haline geleceğine inandığını açıkladı.

Arena ve Time Attack Modları ile oyun içerisinde üçlü takım oluşturularak yapılacak müsabakaların espor turnuvalarına uygun olduğu belirtildi.

Netmarble Türkiye Head of GOB Operations Taeseung Chang, oyunun sahip olduğu teknik özelliklerin espor turnuvaları için çok uygun olduğunu belirterek, mobil espor alanına önemli bir heyecan getireceğini düşündüğünü söyledi. 1994 yılında ilk kez yayınlanan oyunun tüm dünyada büyük bir hayran kitlesi bulunuyor. Netmarble Türkiye’den Chang, The King of Fighters tutkunlarının daha oyun yayınlanmadan espor turnuvaları düzenlemek için gerekli hazırlıkları yaptıklarını duyduklarını ve Netmarble’a turnuvalar organize edilmesi yönünde talepler geldiğini sözlerine ekledi.

Muhteşem grafiklerle keyifli oyun deneyimi

Oyunda, oldukça tempolu dövüşler yer alıyor. Oyuncular düşman dalgaları, güçlü baş düşmanlar ve rakip dövüşçü takımlarıyla dövüşebiliyor.  Chang, “Dövüş sanatlarına dayalı bu heyecan, son teknoloji grafikler, canlı renkler ve ışık hızında animasyonların yanı sıra çıkış tarihinde alınıp güçlendirilecek 50’den fazla dövüşçüyle birlikte sunuluyor. Oyun, serinin hayranları için çok fazla içerik ve nostalji sunuyor. Oyun içerdiği aksiyonla oyuncular için saatler boyunca süren eğlence imkanı veriyor. Bu heyecanın yakın zamanda espor arenalarına açılmasını bekliyoruz.” dedi.

Kore ve Japonya’da birinci oyun

Daha önce Kore ve Japonya’da çıkış yapan The King of Fighters ALLSTAR, 14 milyondan fazla oyuncu sayısına ulaşarak, iki ülkede de Google Play ve App Store’un ücretsiz oyunlar sıralamasında birinci sıraya çıkmayı başardı.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.