ETKİNLİKYEREL ETKİNLİKLER

Red Bull Son Şampiyon DOTA 2 Macerası Başlıyor!

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek Türkiye’nin en büyük Dota 2 Turnuvası olarak akıllara kazınan Red Bull Son Şampiyon, bir kez daha kahramanlarını bekliyor.

Geçen sene büyük coşkuyla karşılanan ve Dota 2 hayranlarının yüksek katılımıyla gerçekleşen 

Dota 2 tutkunlarının heyecanla beklediği ve merakla takip ettiği Red Bull Son Şampiyon bu sene de 16 yaşını doldurmuş katılımcılar için bir kez daha performanslarını gösterebilecekleri bir platform oluşturmaya geliyor. 24 Şubat’ta başlayacak elemeleriyle, duyurulduğu andan itibaren Dota 2 oyuncularının ilgi odağı olan Red Bull Son Şampiyon, 4 günlük bir eleme sürecinden sonra Playofflarda toplam 8 takımı ağırlayacak. Red Bull Son Şampiyon’un ilk finalisti, 2017 Intel ESL Türkiye Şampiyonası’nda şampiyonluğu elde eden ANT E-Spor Kulübü olacak.

Red Bull Son Şampiyon’un Türkiye ayağı için Wildcard daveti alan ilk yabancı takım

24 Şubat, 25 Şubat, 3 Mart ve 4 Mart tarihlerinde yapılacak elemelerden yükselen 7 Türk takımına Playofflarda, geçen sezonun Red Bull Son Şampiyon Azerbaycan finalisti ve kazananı olan Young P.I.M.Ps takımı eşlik edecek. Azeri takım Young P.I.M.Ps, Azerbaycan’da gerçekleşen çekişmeli final maçının galibi olarak Red Bull Son Şampiyon’un Türkiye ayağına Wildcard daveti alarak katılma hakkı elde eden ilk yabancı takım olacak.

Büyük Final Grand Pera Emek Sahnesi’nde

Playoffların, elemelerden hemen sonraki haftasonu, 10-11 Mart tarihlerinde yapılacağı açıklandı. Bu müthiş maceradan galip çıkmayı başaran iki takım, 25 Mart Pazar Günü Red Bull Son Şampiyon Büyük Final’inde Grand Pera Emek Sahnesi’nde mücadele edecek. Playoff ve Final Aşamaları canlı olarak yayınlanacak.

Tüm duyurular ve Red Bull Son Şampiyon’a özel içerikler için ESL Türkiye Facebook, Twitter Sayfalarını ve www.redbull.com/sonsampiyon adresini takip edebilirsiniz.

Bu büyük heyecanı yaşayan takımlardan biri olmak için elemelere kayıt linki: https://www.redbull.com/tr-tr/events/red-bull-son-sampiyon

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.