redbull flick

Red Bull Flick Sahnesi GİST’te Açılacak

Türkiye’nin en büyük uluslararası dijital oyun ve eğlence fuarı Gaming İstanbul, 30 Ocak-2 Şubat 2020 tarihleri arasında Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Gaming İstanbul fuarında yer alacak Red Bull Gaming Ground, oyun tutkunlarına özel fırsatlar sunacak. Bu sene ikincisi düzenlenecek Türkiye’nin en büyük CS:GO turnuvası olan Red Bull Flick ’in elemeleri de Gaming İstanbul’da yer alacak Red Bull Gaming Ground alanında gerçekleştirilecek.

Dünya çapında milyonlarca oyuncu ve izleyici tarafından takip edilen dijital oyun dünyası, Türkiye’de de Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde zirve yapacak. Her sene binlerce kişinin ziyaret ettiği Gaming İstanbul, bu sene 30 Ocak-2 Şubat 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

‘Red Bull Gaming Ground’ çatısı altında Türkiye’nin en büyük CS:GO turnuvası olan Red Bull Flick de ikinci şampiyonunu bulmak için yoluna Gaming İstanbul Fuarında yer alacak.  Amatörden profesyonele tüm oyunseverler, köklü oyun CS:GO’da 2’ye 2 formatında Türkiye’nin en iyisi olmak için mücadele edecek. Şampiyonluğa giden yol ise Gaming İstabul sırasında gerçekleştirilecek elemeler, çevrimdışı şehir elemeleri, çevrimiçi elemeler, play-off turu ve final etabından geçecek.

Eleme etaplarından play-off turuna yükselecek 32 takım, son 8’e adını yazdırabilmek için yeteneğini, takım oyununu ve tecrübesini sergileyecek. Red Bull Flick’in şampiyonu ise 8 takımın karşı karşıya geleceği, mart ayında gerçekleştirilecek Red Bull Flick Türkiye Finali’nde belli olacak.

Gaming İstanbul’da Ünlü isimler de CS:GO oynayacak

Dört gün boyunca konuk ettiği yayıncılarla fark yaratacak ‘Red Bull Gaming Ground’, oyunseverlere özel deneyimler yaşatacak. 30 Ocak’ta Alperen ‘’Alptv’’ Dürük takipçileriyle CS:GO’da mücadele edecek. 31 Ocak’ta sahne Berk ‘’Rip’’ Tepe’nin olacak. Cumartesi günü oyunseverler Cantuğ ‘’Unlost’’ Özsoy ve Evrim ‘’Shinka’’ Aydoğan’la mücadele etme şansı yakalayacak. Pazar günü ise Necati ‘’zeoNN’’ Akçay takipçileriyle birlikte CS:GO oynayacak.

Gaming İstanbul hakkında daha fazla bilgi almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ünog tarafından desteklenen “Geliştirici Konferansı” ve diğer etkinlikler için Biletino üzerinden bilet temin edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.