OYUNDER'DENULUSLARARASI ETKİNLİKLER

Quo Vadis, Türkiye’den katılacak kişi ve kurumlara özel avantajlı fiyatlarını duyurdu

Quo Vadis, Türkiye'den katılacak kişi ve kurumlara özel avantajlı fiyatlarını duyurdu

Quo Vadis etkinliği Türkiye’den katılacak kişi ve kurumlara özel avantajlı fiyatlarını duyurdu.

Quo Vadis, Türkiye'den katılacak kişi ve kurumlara özel avantajlı fiyatlarını duyurdu
Quo Vadis, Türkiye’den katılacak kişi ve kurumlara özel avantajlı fiyatlarını duyurdu

Bu özel fiyatlara ulaşmak için şu formu kullanabilirsiniz; http://www.123contactform.com/form-1281632/QuoVadisOfferTurkey

OYUNDER’in 2013 yılında ilk uluslararası katılımını ve etkinliğini gerçekleştirdiği “Quo Vadis” bu sene ülkemizden katılacak geliştiricilere ve firmalara yönelik indirimli katılım fırsatı sağlıyor. Bu fırsattan yararlanabilmek için OYUNDER ve/veya DOGED üyesi olmanız gerekli. Henüz değilseniz de bu organizasyonlar altında katılma talebinde bulunmanız yeterli.

Konferansa ilişkin daha detaylı bilgi almak için http://qvconf.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Berlin Oyun haftası kapsamında gerçekleştirilecek etkinlikleri ise http://gamesweekberlin.com/ adresinden görebilirsiniz. Oyun haftası 21-26 Nisan 2015 tarihleri arasında, konferans ise 21-23 Nisan 2015 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Quo Vadis’te Oyunder’in 2013 senesinde yaptığı etkinliği dernek başkanımız Tansu Kendirli özetliyor;

2013 Yılında Oyunder kurulduktan hemen sonrasında Quo Vadis etkinliği yurtdışında Türkiye’den bir heyetle katıldığımız ilk etkinlik olmuştu. Hatta o etkinliğe katılacak konuşmacıları, programı, moderasyonu, kamu kuruluşlarından ve sektörden heyet üyelerini davet ederek “Introduction of the Turkish Game Scene” adlı bir sunum ve bir de panel gerçekleştirmiştik. Bu açıdan bizi biraz daha olgunlaştıran ve endüstriye bakış açımızı geliştiren bir event olmuştu. Sunumlardan bazıları Oyunder-Slidehare hesabında duruyor. Arzu edenler etkinliğin görüntülerine de buradan ulaşabilir.

Michael Liebe ve Stefan Reichard uzun süredir o etkinliğin daha iyi olması için uğraşıyorlar ve giderek daha iyi bir etkinlik oluyor. Berlin yükselen bir oyun şehri, ve böyle olmasında bu etkinliklerin önemli payı var.

Oyunder (sunum burada)
İstanbul Kalkınma ajansı
Ekonomi Bakanlığı
Joy Game (Barış Özistek)
Crytek (Serhat Bekdemir – Ferhan Özkan)
Bilgi ve Bahçeşehir Üniversiteleri (Tonguç Sezen, Güven Çatak)
Pincik Hippo (Sertaç Öğüt) merak edenler için sunum burada
Güneli Koç Law Office
Game Developers Turkey sunum burada
Mikro Ödeme 3Pay (Alper Akcan) sunum burada

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.