DİĞER HABERLER

Playcell ‘den Çocuklara Reklamsız Oyun Paketleri

Playcell

Dijital operatör Turkcell’in oyun platformu Playcell , avantajlı abonelik paketleri ile çocuklara reklamsız iki ayrı oyun paketi sunuyor.

playcell

Türkiye’nin lider dijital operatörü Turkcell tarafından hayata geçirilen çocukların oyun platformu Playcell , kısa süre içinde aylık 2 milyon kullanıcı sayısına ulaştı.  Çocuklara yönelik güvenilir oyun platformu Playcell, kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda avantajlı abonelik paketleri hizmete sundu.

Turkcell’den 5GB internet hediye

Playcell Plus ile çocuklara reklamsız bir oyun ortamı sunarken, Ekstra ise Toca Boca serisi, Cut the Rope serisi, Sago Mini, Garfield gibi pek çok sevilen premium oyunu ücretsiz ve reklamsız olarak özellikle Android cihazlarda çocuklarla buluşturuyor. Herhangi bir oyun içi satın alma yapılmadan içeriğin tamamına ulaşılabildiği için de hem ebeveynler için güvenli hem de çocuklar için keyifli bir ortam oluşuyor. Turkcell, çocuklar rahatça oynayabilsin diye her iki pakete de 5GB internet tanımlıyor. Plus avantajlarından 5 TL’ye; Extra avantajlarındansa 12,90 TL’ye yararlanmak mümkün.

Araba yarışından zeka oyunlarına yüzlerce oyun

Reklamsız ve güvenilir içeriğiyle ebeveynlerin çocuklarına rahatça oyun oynatabileceği bir ortam sunan servis içerisinde araba yarışından, yetenek ve beceri oyunlarına, spor oyunlarından zeka oyunlarına kadar farklı kategorilerde birbirinden renkli ve eğlenceli yüzlerce oyun bir arada yer alıyor. Oyunlar 5-12 yaş grubuna yönelik geliştirilmiş olsa da büyük küçük tüm oyun severler siteyi ziyaret ederek, birbirinden eğlenceli ve ücretsiz oyunlara her an her yerden ulaşabiliyor, oyun oynama heyecanını Playcell web sitesinden ve cihazların mobil ara yüzünden yaşayabiliyor.

Kaynak: Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.