HAFTALIK BÜLTEN

Oyunder Haftalık Bülteni (12 Ekim 2016)

Oyunder Haftalık Bülten

Türk Oyun Sektörünün nabzını tutan Oyunder Haftalık Bülteni’nin 108’inci sayısına hoşgeldiniz. Bu bülten gönüllüler tarafından hazırlanmaktadır, atlanılan haberleri ya da burada yer almasını istediğiniz içerikleri bize content@oyunder.org adresinden iletebilirsiniz.
Bültenin eski sayılarını görmek için tıklayınız.
Haftaya görüşmek üzere…

Oyunder Editor Ekibi;

Tansu Kendirli, Umut Kurt, Umut Arslan, Serkan Tomaç


Oyunder Büyük Üniversite Turu Başladı

Oyun Sektöründe Kariyer üzerine konuşulacak ve Oyunder tarafından gerçekleştirilecek “Büyük Üniversite Turu-Oyunder Kariyer Günleri” etkinlik dizisi bu sonbaharda birçok üniversitemize ulaşacak. Özyeğin Üniversitesi ile açılışını yaptığımız etkinliğimiz Ekim ayı süresince birçok farklı üniversitede öğrencilerle buluşacak. Etkinliğin ikinci ayağı 13 Ekim’de Okan Üniversitesi’nde.

2016 CS: GO Dünya Şampiyonu Türkiye

Belgrad’da gerçekleşen 2016 CS: GO Dünya Şampiyonası’nın dün akşam oynanan final karşılaşmasında milli takım ile Arjantin ekibi karşı karşıya geldi. Türkiye, 2016 CS: GO Dünya Şampiyonu oldu. Oyuncular, 50 bin dolarlık ödülün de sahibi oldu. Detaylar için tıklayın.

İİT Gençlik ve Spor Bakanları Konferansı Kapsamında “Oyunlarda İslamofobi” Kitapçığı Hazırlandı

Gençlik ve Spor Bakanlığı, İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Gençlik ve Spor Bakanları 3. Konferansı kapsamında “Oyunlarda İslamofobi” kitapçığı hazırladı. Detaylar için tıklayın.


Zula’nın 120.000 TL Ödüllü Sezonu Başlıyor

Türkiye’de geliştirilen ilk ve tek MMOFPS oyunu Zula, Espor alanında adından söz ettirmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce tamamlanan Süper Ligin ardından bu sefer daha uzun soluklu bir “Sezon” hazırlığına giren Zula ekibi ödül havuzunu 120.000 TL olarak duyurdu. Detaylar için tıklayın.

 Kız Arkadaşınızı Oyunlara Alıştırın

Erkek oyuncuların en büyük problemlerinden birisi sevgililerinin oyun oynamaya olan soğuk bakışları. Peki kız arkadaşınızı nasıl yanınıza dahil edip, oyunlara alıştırırsınız? Detaylar için tıklayın.


 Dünyada Olan Etkinlikler

Haber Turu

 Bireysel Yayınlanan Oyunlar


Tüm sektör haberleri için; content@oyunder.org

Oyunder Haftalık Bülteni sektör ve yerel üreticilerle ilgili tüm haberlerinizi bekliyor. Gönüllüler tarafından hazırlanan bültenimiz için atlanılan tüm haber ve gelişmeleri bize content@oyunder.orgadresinden iletebilirsiniz.


Oyunder'in Hikayesi

Oyunder’in Hikayesi

Oyunder’in Hikayesi

OYUNDER’in 3 yıllık yolculuğunu sizler için görselleştirdik. Bu görselleştirmeye buradan ulaşabilirsiniz.


WOMEN in GAMES

OYUNDER bünyesinde kurulan Women in Games grubu, Türkiye’nin başarılı oyun şirketlerinin kadın profesyonellerini ve bu sektörde yer almayı hedefleyen kadın girişimcileri biraraya getiriyor.


jobs.gamedevturkey.com

Game Developers @Turkey sitesinde bir iş ilanları panosu olduğunu biliyor muydunuz?


Oyunder Etkinlik Takvimi

Oyunder etkinlik takvimi ile oyun geliştiricileri ilgilendiren yurtiçi ve yurtdışı etkinlikleri takip edebilirsiniz. Tüm etkinlik takvimi için tıklayınız.


Arkadaşlarınız da üye mi?

Türk oyun sektörünün nabzını tutan “Oyunder Haftalık Bülteni”ne üye olması gerektiğini düşündüğünüz bir arkadaşınız varsa bu linki onunla paylaşabilirsiniz.


Veritabanımıza kaydolun

Sizi daha yakından tanımamız, özel etkinliklerimiz, eğitim ve fırsatlarımızdan yararlanabilmek için bize ekibiniz ve projeleriniz hakkınızda bilgi vermeyi ihmal etmeyin.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.