ETKİNLİKOYUNDER'DENYEREL ETKİNLİKLER

OYUNDER GameX 2017 Oyun Sektörü Seminer Maratonu

GameX 2017 OYUNDER Etkinlikleri yazımızda Oyun Sektörü Seminerleri Maratonu programımızı paylaşmıştık. Etkinliklerden önce son bir hatırlatma yaparak Eventbrite üzerinden kayıt yaptırmanızı rica ediyoruz.

14 Eylül 2017’de başlayacak Oyunder seminerlerinde “Women in Games Türkiye”, “Sinema ve Oyun Sektörü”, “Oyun Sektörüne Yönelik Destekler”, “Influencer Marketing”, “Espor Yayıncılığı”, “Espor’da ve Oyunlarda Hukuk”, “Espor ve Marka İlişkisi”, “Oyunlarda Oyuncu İletişimi ve Yönetim Stratejileri” konuları yer alıyor.

Seminer konuşmacılarımız arasında Gripati Entertainment, Netmarble, Recontact-Kıraarthane, Netcom, Moralabs, ByNo Game, Wediacorp, BuzzMyVideos, Genart Media, ESL Türkiye, Riot Games, Netcom, Newgen, Ingame Group, Bigpoint, Mynet Games, Pearl Abbys gibi oyun ve iş dünyasından çok önemli konuşmacılar katılımınızı bekliyor. Sinema ve Oyun Sektörü İşbirliği seminerinde Ezel Akay yer alırken, oyun hukuk konularında değerli avukatlar ve oyun yayıncılığı konusunda çok önemli streamerlar da sizleri bekliyor.

OYUNDER GameX 2017 Oyun Sektörü Seminer Maratonu’nda konuşmacılarımız için posterlerimiz de hazır.

GameX 2017 etkinliklerimizde görüşmek üzere 🙂

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.