ETKİNLİK, YEREL ETKİNLİKLER

Oyunder Ankara Etkinlikleri Başlıyor

Oyunder Dynamic AnkaraOyunder Ankara etkinlikleri  Dynamic adını verdiğimiz özel sektör etkinlikleri dizisi ile başlıyor.  Ankara temsilcimiz Moralabs ve Kamer Genç tarafından organize edilen etkinliğimize Bilkent Cyberpark ev sahipliği yapacak.

Oyunder bu etkinlikler dizisinde özel sektör ile  kamu ve eğitim dünyasından profesyonelleri,  Video Oyunlar ve yeni medya endüstrisi ve bununla bağlı alanlar hakkında konuşmaya ve dinlemeye çağırıyor.

Oyun Sektörü hakkında daha fazla fikir sahibi olmak isteyen gençler, geliştirici, girişimciler ve yatırımcıları,  ileriye yönelik olarak bu sektörde yer almayı hedefleyenleri uzman ve profesyoneller ile buluşturuyor.

Program 5 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilecek 4 seminerden oluşmakta ve Eventbrite üzerinden ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz. Kaydolmak için tıklayınız.

Dynamic Seminer Programı

Saat: 10:00 – 10.45

-Temel Oyun Eğitimine Giriş Nasıl olmalı? 

Saat: 11:00 – 11.45

-Oyunlaştırma neden geleceğimiz? 

11.45 – 13.00 Öğle Arası

Saat: 13:00 – 13.45

-Oyun Sektöründe Kadınların Gücünü ve Etkisini Anlamak? (Women in Games Türkiye)

Saat: 14:00 – 14.45

-E-spor’da Oyun, Marka ve Oyuncu İlişkisi 

Umut Kurt Hakkında

Oyun sektörüne uzun yıllar önce dünyanın ilk "Çiftlik Simulasyonu" oyunu olan Umut Tarlaları'nın yapımcı firması Flash Bilgisayar ile girmiştir. Çeşitli sektörlerde bilişim yöneticiliği yaptıktan sonra Nitrid Games ile oyun sektörüne dönüş yapmıştır. Bu süreçte Pivot Games, Last Room, SoftAnya ekipleri başta olmak üzere çeşitli ekiplerle Android ve IOS platformları için mobil oyunlar ve uygulamalar geliştirmiştir. Türkiye’de oyun endüstrisinin önemli seslerinden olan OYUNDER Yönetim Kurulu Üyesidir.

Bir cevap yazın