indieway

Oyun Geliştiricileri Bir Araya Getirecek Yeni Platform: INDIEWAY

Oyun geliştiricileri bir araya getirecek yeni bir platform kuruldu. www.indieway.biz web sitesi üzerinden faaliyetlerine başlayan platform online etkinlikler, seminerler, workshoplar ve oyun tanıtımları düzenleyecek.

Dijital oyun fuarı gibi faaliyet gösterecek olan INDIEWAY platformuna üyelik ücretsiz.

Oyun geliştiricilerin ücretsiz bir şekilde kayıt olarak ekosistem içerisinde yer alacağı INDIEWAY geliştirdiğiniz oyunlarınızı oyun profesyonellere sunabileceğiniz bir dijital vitrin sağlayacak. INDIEWAY düzenleyeceği dijital fuarda kendisine gönderilen oyunlardan en fazla 30 tanesini seçecek ve topluluğa sunacak. Web seminerleri sırasında seçilen oyununuzu topluluğa tanıtmak için 2 dakikalık bir sunum süreniz olacak. Topluluk içerisinde yer alan her biri sektör profesyoneli olan jüri ekibi tarafından değerlendirilen oyunlardan 3 tanesi ayın oyunu seçilecek ve web sitesinde duyurulacak ayrı biz de OYUNDER olarak bu geliştiriciler ve oyunlarına kendi sitemiz  ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden yer vereceğiz.

İlk INDIEWAY etkinliği 25 – 26 Şubat 2021 ‘de

INDIEWAY 25 – 26 Şubat 2021 tarihlerinde düzenlenecek ilk etkinlikleri ile oyun sektörüne merhaba diyecek. Her ay düzenlenecek etkinlikler ile sektörün yeni online yüzü olacak platforma Indie geliştirici olarak kayıt olmak ve oyununuzu kaydetmek isterseniz burada ki formu kullanabilirsiniz.

Platform, düzenli olarak gerçekleştireceği online etkinlik ve fuarlar ile çevrimiçi ve yüz yüze etkili ve düşük maliyetli bir şekilde iş ilişkilerinin geliştirilmesini sağlamayı hedefliyor. Bu vizyonun gerçekleştirilmesine yardımcı olmak ve indie oyun geliştiriciler ile tecrübelerinizi paylaşmak ve sektöre kendinizi ya da yeni projelerinizi tanıtmak için topluluğa konuşmacı olarak dahil olmak isterseniz burada yer alan formu kullanabilirsiniz.

Daha detaylı bilgiye ulaşmak için www.indieway.biz adresini  ziyaret etmenizi rica ediyoruz. Ayrıca INDIEWAY’i Instagram ve Twitter hesapları üzerinden takibe alırsanız memnun oluruz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.