FİRMALAR VE OYUNLAR

Onivo Games’ten Toy Car Simulator ile eğlenceli bir yarışa hazır olun

Onivo Games'ten Toy Car Simulator ile eğlenceli bir yarışa hazır olun

Bağımsız Türk oyun geliştiricisi Öner Öncer’in kurmuş olduğu Onivo Games tarafından yayınlanan Toy Car Simulator eğlenceli bir mobil yarış oyunu.

2 kişilik bir ekip ile 3.5 ay gibi kısa bir sürede ortaya çıkarılan oyun bir oyuncak araba simülasyonu. Oyunun başlıca farkları; 3D grafik kalitesi, araç fiziklerinin oldukça gerçekçi olması ve içinde barındırdığı 3 farklı oyun modu.

TCS içerisinde birbirinden farklı 10 değişik tipte araç bulunuyor. Oyuncular, küçük bir taksi ile başlayıp, oyun içindeki paraları toplayarak yeni bölümler ve yeni araçlar açarak oyuna devam edebiliyorlar. Oyun içerisinde seçilebilecek başlıca araçlar; taksi, pick-up, polis arabası, itfaiye arabası, kar küreme aracı, ambulans, helikopter, bulldozer ve tank. Fakat yeni güncellemeler ile oyundaki araç çeşitliliği de artacak gibi görünüyor.

Oyunda 3 farklı tipte oyun modu bulunuyor. Bunlar; serbest mod, otoban Modu ve arena modu. Serbest Modda genelde yeni açtığınız araçların özelliklerini test edebilir ve mod içerisinde bulunan platformların üzerlerinde ki altınları toplayarak para elde edebilirsiniz. Otoban Modunda ise, düz ve sonsuz bir yolda ileriye doğru hızla giderek trafik içerisinde diğer araçlara makas atabilir ve onları sollayabilirsiniz, ama yollarda birikmiş yağlara oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü bu yağlar aracınızı kaydırıp kontrolü kaybetmenize ve kaza yapmanıza olanak sağlar. Arena modu ise içerisinde engeller le dolu bir zeminde araçların birbirlerine vurarak itmeleri sonucu arenadan aşağı atmalarına dayalı bir oyun modudur. Bu şekilde son kalan araç kupayı almaya hak kazanacaktır.

TCS şu anda sadece Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilir durumda. Fakat çok yakın bir zamanda Apple App Store’da da ücretsiz indirilebilir olacağını Onivo Games bildiriyor.

TCS Google Play Download Linki:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Onivo.TCS

Onivo Games’ten Toy Car Simulator ile eğlenceli bir yarışa hazır olun” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.