ETKİNLİK, YEREL ETKİNLİKLER

“O da geliyo” Vol.2 “Game Industry Networking Party”

Eğlen, Tanış, Oyna ve Haberdar Ol!

O da geliyo
Türk Oyun Sektörünü bir araya getiren ve birincisi geçen Mayıs 2017’de OYUNDER tarafından düzenlenen “O da geliyo!” Oyun Sektörünün ilk buluşma konseptli partisinin ikinci ayağı 20 Kasım’da gerçekleşiyor.

Sektörün yöneticileri, geliştiricileri, tasarımcı, sanatçı ve pazarlama alanında çalışanları, markaları, şirket, ajans ve organizatörleri ile yayıncı ve yapımcılarının bir araya geldiği ve eğlendiği, bilgi ve yeni gelişmeleri birbirleri ile paylaştığı bu parti Oyun Sektöründe iletişimin gelişimine önemli bir katkı sağlıyor.

Global Girişimcilik Haftası ‘na oyun girişimlerini ve geliştiricilerini öne çıkararak destek veriyoruz.

o da geliyo

Geliştiriciler, Yayıncılar, Tasarımcılar, eSpor Dünyası, Platform ve Servis sağlayıcılar, Akademisyenler, Ajanslar, Organizatörler. Kısacası herkes “O da geldiği” için burada. Katılmak isteyen ancak bizim henüz ulaşamadığımız sektör paydaşlarımızın, katılımlarına yönelik özel davetiye için event@oyunder.org adresine bir “Merhaba, katılmak istiyoruz.” mesajı göndermelerini rica ederiz. Etkinlik ile ilgili gelişmeleri Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

O da geliyo etkinlik bilgileri

Tarih : 20 Kasım 2017 20:00 – 03:00

Yer : The Game For Big Kids – Point Hotel Barbaros

Yıldız Posta Caddesi No: 29 Esentepe/Şişli, 34394 İstanbul

 

Umut Kurt Hakkında

Oyun sektörüne uzun yıllar önce dünyanın ilk "Çiftlik Simulasyonu" oyunu olan Umut Tarlaları'nın yapımcı firması Flash Bilgisayar ile girmiştir. Çeşitli sektörlerde bilişim yöneticiliği yaptıktan sonra Nitrid Games ile oyun sektörüne dönüş yapmıştır. Bu süreçte Pivot Games, Last Room, SoftAnya ekipleri başta olmak üzere çeşitli ekiplerle Android ve IOS platformları için mobil oyunlar ve uygulamalar geliştirmiştir. Türkiye’de oyun endüstrisinin önemli seslerinden olan OYUNDER Yönetim Kurulu Üyesidir.

Bir cevap yazın