DİĞER HABERLERFİRMALAR VE OYUNLAR

No70: Eye of Basir’in Yapımcılarından Ses Getirecek Yeni Proje: The Bell!

The Bell
Yerli korku oyunu No70: Eye of Basir’in yapımcı firması Oldmoustache Gameworks, yeni oyunları olan The Bell’i beş ekran görüntüsüyle beraber, resmi olarak duyurdu.
Oyun hakkında açıklama yapan firma; No70: Eye of Basir’in geliştirilme ve yayınlanma sürecinde edindikleri tecrübe sayesinde daha doğru, daha düzgün bir çalışma planıyla ilerleme kaydettiklerini belirtti. No70’in tecrübe edinmek ve hatalarını görmek için çok önemli olduğunu ve bu sayede The Bell’i geliştirirken daha az sorun yaşadıklarını belirten ekip, yeni projede hikaye ve oynanışa daha fazla zaman ayırdıklarını ve tamamen buna odaklandıklarını da eklediler.

The Bell: Hikaye Bazlı Bir  Adventure-Puzzle Oyunu

Oyunun hikayesi hakkında fazla bir bilgimiz yok.  Oldmoustache Gameworks sanıyoruz güzel bir süpriz planlıyor. Hikaye  hikaye bazlı bir  adventure-puzzle oyunu olduğundan başka bir bilgimiz yok. Oldmoustache Gameworks ekibi geçtiğimiz aylarda oyunun geliştirme süreci ile ilgili bir Trello hesabı açmış ve kendilerine  oyuncular tarafından iletilen düşünceleri ve önerileri de değerlendirmeye almışlardı.
Ülkemizde oyun geliştirmenin çok zor ve meşakatli olduğunu belirten ekip üyeleri tecrübenin ise en büyük kazanç olduğunu düşünüyorlar. Oldmoustache Gameworks, gelecekte daha iyi projelere imza atabilmek için, bugün kendilerine verilecek desteğin çok önemli olacağını da vurguluyor.
Oyunun çıkış tarihi hakkında da şu an net bir bilgi mevcut değil. Detaylar hakkında bilgi vermeye devam edeceğiz.
Biz de Oyunder ailesi olarak Oldmoustache Gameworks ekibine başarılar diliyoruz ve yeni oyunlarını merakla bekliyoruz.

The Bell’in yayınlanan ekran görüntülerini aşağıda görebilirsiniz:

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.