FİRMALAR VE OYUNLAR

Netmarble’dan Yeni MMO Oyunu Iron Throne

Iron Throne

Iron ThroneIron Throne ile Eşsiz Kahramanlar Sistemi ve Takım Lejyon Savaşı ve Büyük Savaş dahil modlar ile tam özellikli MMO strateji oyunu için ön kayıt dönemi başlıyor.

MMO türündeki Iron Throne’un ön kayıtları başlıyor

Netmarble, mobil cihazlar için yeni nesil MMO strateji oyunu Iron Throne için oyuncu ön kayıtlarına başladığını açıkladı. 4Plat tarafından geliştirilen ve Netmarble tarafından yayınlanan Iron Throne, kaleler inşa etmek, ordu toplamak, savaşmak ve tahtı ele geçirmek gibi strateji oyunlarının bileşenlerini alarak inanılmaz 3D grafikleri, sürükleyici hikayeleri ve şaşırtıcı ters köşeler ile dolu RPG oyun görevlerini sunan Kasaba Modu ve asker ve kaynak kaybetmeden oynanabilen Takım Lejyon Savaşı ve Büyük Savaş modları ekliyor.

Kayıt yaptıranlara ödüller var

Iron Throne artık dünya çapında resmi web sitesi aracılığıyla ön kayıt için açık ve resmi olarak Mayıs 2018’de piyasaya sürülecek. Ön kayıt yapan oyuncular 1.000 altın, Fatihin Boyut Miğferi ve Fatihin Boyut Kılıcı ile ödüllendirilecek.

Netmarble Chief Global Oficer’ı Seungwon Lee, “Iron Throne, strateji ve RPG entegrasyonu ile en ilginç ve renkli oyun deneyimini sunuyor”, dedi, “Oyuncular kendi krallıklarını idare etmenin ve tüm dünyadaki oyuncular arasındaki işbirliği ve rekabet sayesinde tahtın kazananı olmanın saf zevkini yaşayabilirler.”, diye ekledi.

Kral olan oyunu kazanır

Iron Throne‘da, nihai amaç kral olmaktır. Bu başarıya erişmek için, oyuncuların farklı stratejilerle çeşitli ittifaklarla güçlü bir ittifak ve aktif katılım gerektiren Başkent Savaşı’nı kazanmaları gerekiyor. Bütün bunlar, tamamıyla 3 boyutlu yüksek kaliteli görseller içinde, bir ortaçağ krallığının efendisi olarak egemenliğinin fantezisini yaratırken gerçekleştirilir. Oyuncular, oyunun kahraman ve üretim sisteminde yine oyuncuların askerlerini yönetmeleri için çeşitli kahramanları kiraladıkları, sonra da görevleri oynayarak ve üretilmiş eşyalarla donatarak geliştirdikleri Rol Yapma Oyunu öğeleri bulacaklar.

Iron Throne hakkında daha fazla bilgi, lansman öncesinde önümüzdeki haftalarda duyurulacak. Oyuncular, www.playironthrone.com adresinden güncellemeler için kayıt yaptırabilir ve Iron Throne’u indirmek için ön kayıt yaptırabilirler.

Not: Biz haberi girerken oyunun  Google Play Store ve App Store üzerinden indirmeye açıldığını öğrendik. Oyunu indirmeden önce resmi sitesinden ön kayıt yaptırmayı unutmayın bu sayede 349.99$ ‘lık hediye paketi kazanacaksınız.

Basın Bülteni

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.