Netmarble Publishing

Türk Oyunlarının Dünyaya Açılma Projesi Netmarble Publishing İle Başlıyor

Netmarble Publishing’in ilk toplantısı ODTÜ-ATOM Ankara’da

 

Netmarble EMEA, oyun geliştiricilerinin oyunlarını dünya çapında yayınlayarak başarılı olmasını sağlamak amacıyla başlattığı Netmarble Publishing’in ilk tanıtım toplantısı 6 Eylül 2019 Cuma günü Ankara’da ODTÜ TEKNOKENT Bilişim İnovasyon Merkezi CoZone’da gerçekleştirilecek.

Tüm dünyada özellikle hyper-casual türünde oyun geliştirenlere açık olan bu program, yayıncılık, danışmanlık ve pazarlama sağlayarak tüm dünyada başarı kazanmayı hedefleyen oyunlar için bir başlangıç noktası sunmayı amaçlıyor.

Dünyanın en büyük 5 mobil oyun firması arasında olan ve bugüne kadar birçok değerli oyun stüdyosunun oyunları için yayıncılık hizmeti veren Netmarble EMEA, şimdi de hyper-casual oyun geliştiricilerin dünya çapında başarılara imza atmasını sağlamak amacıyla Netmarble Publishing programını başlatıyor. Programın oyun geliştiricilere tanıtımı, eğitim ve iletişim ağının oluşturulması amacıyla Türkiye’nin 6 şehrinde gerçekleştirilecek toplantıların ilki, 6 Eylül 2019 tarihinde, Ankara’da ODTÜ TEKNOKENT Bilişim İnovasyon Merkezi CoZone’da düzenlenecek.

 

Oyun geliştiriciler profesyonellerle buluşacak

 

Toplantıya katılacak profesyoneller arasında Netmarble Yatırım Projeleri Koordinatörü Ezgi Temir “Stüdyo İlişkileri ve Oyun Yayını Öncesi”, Netmarble Mobil Oyun Yayın Müdürü Eray Uygun ise “Oyun Yayını Sırası ve Sonrası” üzerine konuşacak. Admost Satış ve İş Geliştirme Sorumlusu Ayşegül Yıldırım ise “Monetization ve Gelir Optimizasyonu” konulu bir sunum gerçekleştirecek. Toplantıya katılan oyun geliştiriciler profesyonellerle tanışma fırsatının yanı sıra hyper-casual oyun yayını hakkında merak ettikleri konularda cevap alma şansına da sahip olacak.

 

Netmarble’dan ‘Oyunlarınızı getirin, yayınlayalım’ çağrısı

Netmarble Publishing programı tüm dünyadaki mobil oyun geliştiricileri ve ekipleri ile mobil oyun stüdyolarına açık olacak. Program özellikle causal ve hyper-casual türü oyunların geliştiricileri için hem maddi hem de danışmanlık desteği sunarak uluslararası alanda başarı kazanmaya giden yolda bir başlangıç noktası olmayı amaçlıyor. Program kapsamında pazarlama, işletme, soru-cevap, müşteri desteği, yerelleştirme gibi tüm yayıncılık hizmetlerine desteğin yanı sıra finans desteği de sağlanacak.

 

Netmarble 6 şehir ziyaret edecek

 

Netmarble EMEA, Netmarble Publishing programının oyun geliştiricilere tanıtımı, eğitim ve iletişim ağının oluşturulması amacıyla İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Denizli ve Adana’da buluşma toplantıları düzenleyecek. Ankara’da gerçekleştirilecek ilk toplantıyı, 12 Ekim 2019 tarihinde İstanbul İTÜ’de düzenlenecek toplantı izleyecek.

 

Netmarble Publishing programı ile ilgili ayrıntılı bilgi ve mobil oyun projenizle programa başvuru için https://publishing.netmarbleemea.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.