DİĞER HABERLERFİRMALAR VE OYUNLAR

Netmarble BTS Universe Story İçin Tanıtım Sitesi Yayınladı

BTS Universe Story

Yeni mobil oyun BTS Universe Story için tanıtım sitesi yayınladı

Üyelerimizden Netmarble oyuncuların merakla beklediği BTS grubunu baz alan ikinci oyunu BTS Universe Story için tanıtım sitesini yayınladı. Haziran 2019’da yayınlanan BTS WORLD mobil oyununun global başarısını takip eden oyun, Netmarble ve BTS süper starları arasında ikinci işbirliği oldu.

BTS hakkında bilgi sahibi olmayanlar için belirtmek gerekirse ; BTS, dünyayı kasıp kavuran K-Pop fırtınasının en büyük temsilcisi konumunda olan Güney Kore’li müzik grubudur.  Hem ülkemizde hem de globalde müzik endüstrisinin en tepesine tırmanmayı başaran grubun kendilerine Army adına veren bir de fanatik hayran kitlesi bulunmaktadır. İlk oyun olan BTS World içerisinde yer alan ve sadece oyuna özel  10 bin adet fotoğraf ve 100 adet video ile hayranlar için hazine niteliği taşımaktadır.

BTS Universe Story tanıtım sitesi şimdilik oyunculara yeni oyunun ön tanıtımını yapıyor. Sitede BTS üyelerine benzer oluşturulan BTS karakterlerinin konsept sanatlarıyla beraber bir sinematik video ve oyunun özellikleriyle alakalı detaylarını paylaşıyor. BTS Universe Story’nin yayınlanma tarihi ise ileri bir tarihte açıklanacak. Netmarble gelişmeleri paylaştıkça sizlere duyuracağız.

Oyunla ilgili görüşlerini aktaran Netmarble Baş Yapımcısı Young-Jae Park, “BTS Universe Story oyunculara taze, yepyeni içerikler getirerek BTS’nin hikayesini çeşitli şekillerde tadını çıkarmalarını sağlayacak. Biz oyunu görmek için çok heyecanlıyız, yayınlanmasına yaklaşırken özel video içerikleri ve çeşitli etkinliklerle daha fazla bilgi paylaşacağız.” dedi.

Daha fazla bilgi için lütfen BTS Universe Story resmi sitesini ziyaret edin veya BTS Universe Story’yi Twitter ve YouTube ile takip edin.  Netmarble tarafından daha önce yayınlanan BTS WORLD oyununa ise buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.