DİĞER HABERLER

Müzikotek’ten Oyun geliştiricilere özel kampanya

Müzikotek Müzik Oyunder üyelerinin geliştirmekte olduğu Oyun ve Oyunlaştırılmış Uygulamalarda ihtiyaç duyabilecekleri altyapıyı müzikal açıdan desteklemek amacıyla özel bir teklif oluşturdu. Muzikotek Müzik Bankalarında (MAMA) yer alan eserlerin Oyunder üyeleri tarafından oyunlarda kullanılması durumda güncel tarifemiz üzerinden %50 indirim uygulanacaktır. 

Nasıl faydalanılacak?

Üyelerimizin sürece ve fırsata ilişkin sorularını muzikotek@muzikotek.com.tr adresine ileterek konuya dair daha detaylı bilgi almaları mümkün olacak.

Müzik Bankası (MAMA) üzerinden kendi adınıza seçim yaparak ilereleyebileceğiniz sürece, servis ücreti de eklenmemektedir. Bu vesile ile Oyun sektörüne destek veren servis sağlayıcılara bir kez daha OYUNDER ailesi olarak teşekkür ederiz.

Oyun ve Müzik ilişkisi

Bilindiği gibi telif hakkına haiz eserlerin Oyunlar içerisinde izinsiz kullanılması ve tespiti durumunda sadece geliştiricinin emeğinin boşa gitmesi ile sonuçlanıp Oyunun, uygulamanın Market’ten kaldırılamasına sebebiyet vermemekte, eş zamanlı olarak ticari olarak FMH haklarının ihlali nedeniyle suç teşkil etmektedir.  Ses, Müzik ve Özel efektler Oyun sektörünün çok önemli birer parçası. Doğru eserlerin seçimi ile oluşturduğunuz Oyunların kullanıcı deneyimi yönünde çok faydalı olacak sonuçlara ulaşmanız mümkün.

Müzikotek’ten Oyunder üyelerine özel fırsat.

Müzik arşivi, Eser listesi, Oyun ve Müzik, İndirim.

Bir Cevap Yazın