YEREL ETKİNLİKLER

Mutlu Bir Jöle Hikayesi

“Moralabs olarak oyun, oyunlaştırma ve diğer konularda çeşitli yazılar yazıyoruz. İlginizi çekerse bizi takip etmeyi unutmayın.”

Takip için: https://www.linkedin.com/company/moralabs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moralabs’ın En Yeni ve En Renkli Oyunu Çıktı

Tüm dünyada çok sevilen eşleme oyunlarının en eğlencelisi, Happy Jelly karşında!

Üstelik tamamen ücretsiz ve internetsiz! İnternet kotanı harcamadan dilediğin yerde oynayabilir ve eğlenceyi her yerde yanında taşıyabilirsin!

Milyonlarca oyuncunun severek oynadığı eşleme oyunlarının en yenisi Happy Jelly, boş zamanlarının vazgeçilmezi olacak!

 

Oyunu Denemek İçin Buraya Tıklayabilirsin: https://goo.gl/hDvrXo

 

İşte Oyunun Bazı Özellikleri

Birbirinden farklı yüzlerce bölümde tek yapman gereken aynı renkteki jöleleri patlatmak ve sana verilen hedefleri toplamak!

Bazen sana verilen hamle sayısıyla bazen de zamanla yarışman gerekiyor! Sana verilen hamle veya süre bitmeden oyunu tamamlamalısın. Dikkatli ol ve hamlelerini akıllıca kullan, yoksa bölümü en baştan oynamak zorunda kalabilirsin!

Bölümleri geçtikçe ve haritada ilerledikçe yeni hedefler eklenecek. Bu hedeflerin her biri birbirinden farklı özelliklere sahip. Eklenen her yeni hedefin açıklamasını bölümün başında bulacaksın.

Her bölümde eğlencenin katlanacağı Happy Jelly’nin çarkıfelek ödülü ile bonuslar biriktirip zorlandığın yerlerde bölümleri daha kolay bir şekilde geçebilirsin!

Sana yardımcı olacak bonusları biriktirdiğin altınlarınla da satın alabilirsin! Daha çok altın toplamak için daha çok bölüm geçmen gerek. Fakat dilersen, senin için hazırladığımız paketleri de satın alabilirsin.Unutma, bonuslar her zaman kurtarıcın olacak!

Oyunu tamamen internetsiz oynayabilirsin. Fakat Facebook ile bağlanarak arkadaşlarınla da yarışabilirsin. Arkadaşlarının yerlerini haritada görünce, eğlence katlanarak artacak!

 

Bizim Gözümüzden Happy Jelly

Oyunun özelliklerinden genel hatlarıyla bahsettik. Peki nasıl başladı bu Happy Jelly hikayesi? Biraz da ondan bahsedelim.

Bir dönem herkes gibi biz de eşleme oyunlarının batağına düştük. Elimizden düşmeyen Candy Crush gibi oyunları oldukça beğeniyorduk ve buna benzer bir oyun yapma fikri her zaman aklımızın bir köşesindeydi. Fakat aynı zamanda küçük farklılıklar da getirmek istiyorduk. Örneğin, oyunun içine Çarkıfelek eklemek bunlardan biri oldu.

Oyunu 300 bölüm ile çıkardık. Açıkçası en zorlu kısımlardan biri buydu. Birkaç saniye içinde keyifle patlattığımız şekerlerin, küplerin, jölelerin ardında aslında büyük bir emek yatıyordu. Fakat en sonunda, her bir bölümü test ederken keyif aldığımız, rengarenk bir oyun çıktı ortaya!

Bizce ismi de çok şirin oldu. Kamer Hanım oyunun ismi için “Happy Jelly olsun.” dedikten sonra hepimizin yüzünde sevimli bir gülümseme oluştu! 🙂 Her birimiz o minik jölelere ayrı ayrı emek verdik. Ben (Gizem) ofisin Sosyal Medya Uzmanı olarak, daha önce Unity nedir bilmezken, bu oyun için 300 bölümün hazırlanmasına katkıda bulundum. Belki de bu oyunla birlikte oyun sektörüne giriş yapmışımdır. 🙂 Biricik illüstratörümüz Latife, her zamanki gibi kendi dokunuşlarıyla gözlerimizi şenlendirdi. Kamer Hanım ve Kemal ise yalnızca yazılım tarafıyla değil, herbir ayrıntıyla tek tek ilgilenerek bir oyunu daha başarıyla çıkardı.

Kısacası Happy Jelly Moralabs ekibi için hem yapmaktan hem de oynamaktan keyif alınan bir oyun, bir hatıra oldu. Aynı şekilde sizlerin de eğlenmenizi umuyor, hepinizi seviyoruz! 🙂

 

Bize Ulaşabilirsin

Soruların ve önerilerin için info@moralabs.com adresine mail gönderebilirsin.

Haberler ve duyurular için bizi sosyal medyadan takip etmeyi unutma!

Facebook / Happy Jelly

Facebook / Moralabs

Instagram

Twitter

Linkedin

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.