FİRMALAR VE OYUNLAR

Mustafa Topaloğlu DarkOrbit’te!

Mustafa Topaloğlu DarkOrbit'te!
Mustafa Topaloğlu DarkOrbit'te!
Mustafa Topaloğlu DarkOrbit’te!

Dünyanın önde gelen oyun firmalarından biri olan Bigpoint tarafından 2004 yılında oyunseverlerle buluşturulan DarkOrbit, 10. yılının şerefine DarkOrbit oyuncularına bir sürpriz yaparak 2014 yılının başlarında DarkOrbit Reloaded olarak karşımıza çıkmıştı.

DarkOrbit, Temmuz ayında gerçekleştirilen ilk oyuncu buluşması ve iftar etkinliğinde oyuncularına bir sürpriz daha yapmış ve Türkiye’de ‘uzay’ denince akla gelen ilk isim olan; uzaylılara dair ilginç açıklamalarıyla kah güldüren, kah düşündüren Mustafa Topaloğlu’nun, yeni reklam kampanyalarında yer alacağını duyurmuştu.

Hemen her yaş ve meslek grubundan oyunseverleri yıllardır bir çatı altında buluşturan DarkOrbit, Mustafa Topaloğlu’nun merakla beklenen videolarını oyuncularıyla paylaşmaya başladı. Orbit Kanunları adını verdikleri ve her yeni videoda farklı konuya değindikleri ve özellikle DarkOrbit severlere hitap eden videoların yanı sıra Uzay Kanunları ve Bir Uzay filmi fragmanını da önümüzdeki günlerde birden fazla platformda görebileceğiz. Eski klan lideri olan ve ekibini tekrar toparlamaya niyetli Mustafa Topaloğlu videoları resmi ilk olarak DarkOrbit Youtube sayfasında izleyici ile buluşturulacak ve paylaşıma açılacaktır. Söz konusu videoların oyunseverlerin mesajlaşma dili olarak kullanması bekleniyor.

Tüm dünyada 80 milyondan fazla kayıtlı oyuncusu bulunan ve Türkiye’de de 11 milyonun üzerinde bir oyuncu kitlesine sahip uzay temalı aksiyon oyunu DarkOrbit, uzaylılar ile insanların mücadelesini konu alıyor ve tarayıcı tabanlı olarak, indirmeden, ücretsiz oynanabiliyor. Oyunda yer alan 3 farklı şirket ve yüzlerce klan ile oldukça dinamik bir strateji ve aksiyon örgüsüne sahip DarkOrbit, PvP özelliğiyle de heyecanı hep en üst seviyede tutan çatışmalara sahne oluyor.

Başta DarkOrbit ve Seafight olmak üzere, portfolyosunda yirmi beşten fazla dilde elli online oyun bulunduran ve 200′ün üzerinde ülkede kayıtlı yaklaşık 350 milyon kullanıcıyla dünyanın en büyük online oyun şirketleri arasında yer alan Hamburg merkezli Bigpoint’in her geçen gün daha da genişleyen ağı şu anda Berlin, İstanbul, Lüksemburg ve San Francisco ofisleriyle desteklenirken, şirket birçok ülkede yürüttüğü aktif lokalizasyon çalışmalarıyla da başarı grafiğindeki yükselişi devamlı olarak artırıyor.

Oyunseverler arasında bir tutkuya dönüşen DarkOrbit, Mustafa Topaloğlu’nun yer aldığı reklam kampanyasıyla da kendinden bolca söz ettirecek gibi görünüyor.

Şimdi uzaylılar düşünsün!

YouTube:
Mustafa Topaloğlu ile Bir Uzay Macerası…
Darkorbit Kanunları Mustafa Topaloğlu

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.