FİRMALAR VE OYUNLAR

Masomo heyecan uyandıran “Kafa Topu” ailesini büyütüyor

Masomo’nun üzerinde çalıştığı Online Kafa Topu 2, yepyeni bir arayüz ve geliştirilmiş oynanış özellikleriyle çok yakında oyun severlerle buluşacak.İlk olarak 2014 yılında piyasaya sürülen ve tüm dünyada 25 milyon indirme barajını geride bırakan Online Kafa Topu, bu başarısını Online Kafa Topu 2 ile yinelemek istiyor. Yeni eklenen özellikleri, geliştirilmiş dinamikleri ve tamamen değişen arayüzü ile kafa topu severlere yeni bir heyecan yaşatmayı hedefliyor.

Mevcut oyununun hala Türkiye olmak üzere dünya üzerinde 90’a yakın ülkede sevilerek oynandığını ve bu yükü taşıyabilmek için dünyanın farklı yerlerinde bulunan 100’e yakın sunucusu olduğunu da belirtelim. Bu istatistiklerle birlikte Online Kafa Topu’nun ilk versiyonu, Türkiye’den çıkan ve dünyada başarıya ulaşmış oyunlarından başında geliyor.

Online Kafa Topu 2 ismiyle çıkacak olan oyunda, oyuncuları büyük bir titizlikle geliştirilmiş olan karakter seviye tecrübesi bekliyor. Profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından tasarlanan bu sistem, oyuncuların özel güçleri kullanabilmek için belirli bir seviyeye ulaşmış olmalarını mecbur kılıyor. Bu sistem ile birlikte oyuncular, özel güçleri karakterlerinin seviyesine göre kullanabilecek ve oyunda ilerledikçe bu özel yetenekleri geliştirebilme imkanına sahip olacaklar. Oyuna eklenen söz konusu bu karakter geliştirme özelliği ve özel güçlerin bu gelişime entegre edilmiş olması ile Online Kafa Topu 1’deki uzun süreli hedef eksikliğinin giderilmesi bekleniyor. Masomo ekibi bu sistem hayata geçirilirken ilk oyunu eğlenceli kılan temel dinamiklere sadık kalmaya çalıştıklarını da ayrıca belirtiyor.

Oyuncuların oynadıkça gelişim gösteren karakterlerine olan bağlılıklarının artacağını düşünen Masomo ekibi, eklenen yeni içerik ve özellikler ile daha uzun süreli bir oyun deneyimi sunmayı planlıyor.

İkinci oyunun yayınlanma tarihi ise Mayıs ayı 2017 olarak olarak belirlenmiş. Masomo Oyunlar yelpazesi Drawpath, Mine Sweeper ve Word Search Social Oyunları ile farklı kategorileri barındırıyor.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.