Marvel Future Fight

Avengers: Infinity War Filmi Karakterleri MARVEL Future Fight Oyununa Eklendi

Marvel Stüdyoları’nın gösterime girecek ‘Avengers: Infinity War’ filminden esinlenen yeni özellikler kostümler ve aşamalar MARVEL Future Fight oyununa bugün ekleniyor. 

Marvel Stüdyoları’nın Avengers: Infinity War filminin gösterime girmesiyle birlikte, dünya çapında en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble Corporation, bugün MARVEL Future Fight oyunu için Sonsuzluk Savaşı filmi temalı güncellemesini yayınladı.

Güncelleme ile Kaptan Amerika, Demir Adam, Örümcek Adam, Kara Dul, Groot, Thor, Kış Askeri, Corvus Glaive, Proxima Midnight ve Thanos’un kendisi de dahil olmak üzere hem Süper Kahramanlar hem de Süper Kötüler için yeni filmden esinlenen kostümler ekledi. Aynı zamanda Sanctum Sanctorum, Wakanda ve Titan gibi filmden karakterlerin ve yeniden yaratılan mekanların yer aldığı üç yeni aşamayı tanıtan bir de yeni film temalı ‘Efsanevi Savaş’ içeriği oyuna eklendi.

En son oyun güncellemesi ayrıca oyuncuların karakterlerini geliştirmeleri ve seviyelerini yükseltmeleri için yeni yollar ekliyor. Bazı karakterler, oyuncuların Baş Düşman içeriğini temizleyerek Potansiyeli arayabileceği ve açabileceği ‘Potansiyel’ işlevine sahip. Bu Potansiyelin geliştirilmesi, oyuncuların ekipman geliştirme seviyesiyle birlikte karakterin maksimum seviyesini artırmasına izin veriyor. Karakter maksimum seviyeye ve maksimum ekipman seviyesine ulaştığında, ek değerler ve yeni yeteneklerin kazanılabildiği Kategori-3’e ilerletebilir.

Yeni Akın Seviyesi Eklendi

Oyun içerisinde güncelleme ile pek çok şey değişti.  ‘Baş Düşman’ içeriği güncellendi. Oyuncuların ‘Baş Düşman’ aşamalarını temizleyerek  ilave bir iyileştirme etkisi almak için Akın Seviyesini artırabilecekleri yeni bir sistem oyuna entegre edildi.

‘Üstün Baş Düşman Modu’ içeriği de yenilendi. Proxima Midnight (Marvel Stüdyolarından Avengers: Sonsuzluk Savaşı) yeni düşman olarak oyuna eklendi.

Menü konsolidasyonu, tasarım iyileştirmeleri ve hızlı menü ekleme gibi diğer iyileştirmeler de oyunculara kolaylık sağlamak için yapıldı.

“Marvel Stüdyoları’ndan Avengers: Infinity War filminin gösterime girmesi ve filmden esinlenen özel oyuniçi içeriğin oyuna eklenmesinden inanılmaz heyecan duyuyoruz,”, diyen Netmarble Global CEO’su Seungwon Lee, “MARVEL Future Fight oyuncularının bu güncellemede hazırladığımız içeriğin tadını çıkarmaya devam etmesini umuyoruz”, diye ekledi.

MARVEL Future Fight, dünya çapında App Store® ve Google Play ™ ‘den indirilebilir.

Marvel Future Fight hakkında daha fazla bilgi için lütfenhttp://marvelfuturefight.netmarble.com adresini ziyaret edin.

Daha fazla oyun ve oyun sektörü haberi için bizi  Facebook ,Twitter ve Instagram gibi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmeyi, haber ve gönderilerimizi beğenerek ve paylaşarak destek vermeyi ihmal etmeyin lütfen.

 

 

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.