DİĞER HABERLERFİRMALAR VE OYUNLARULUSLARARASI ETKİNLİKLER

Lineage 2: Revolution’a “En İyi Global Oyun Müziği” ödülü

Lineage 2 En İyi Global Oyun Müziği Ödülü

Lineage 2 En İyi Global Oyun Müziği Ödülü

Dubai’de düzenlenen Dijital Oyunlar Konferansı (Digital Games Conference) kapsamında Global Games Audio Awards 2018 sahiplerini buldu. Netmarble’ın Lineage 2: Revolution oyunu 25 aday oyun arasından öne çıkarak “En İyi Global Oyun Müziği Ödülü” aldı.

Dünya çapında en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble Corporation, popüler MMORPG oyunu Lineage 2: Revolution’ın Dubai’de gerçekleştirilen Dijital Oyunlar Konferansı (Digital Game Conference) kapsamında “En İyi Global Oyun Müziği” ödülünü aldığını duyurdu.

Netmarble EMEA CEO’su Barış Özistek Açıklamalarda Bulundu

Netmarble EMEA CEO’su Barış Özistek dünyanın en önemli mobil oyun firmalarının arasından çıkarak bu önemli ödülü almaktan onur duyduğunu belirterek, “Lineage 2: Revolution oyunumuz dünyada büyük bir başarıya imza atıyor. Pek alanda mobil dünyasına devrim niteliğinde yeni özellikler getirdi. Oyunun müziklerinin de böylesine değerli bir ödüle layık görülmesi bizleri onurlandırdı” dedi.

Dijital Oyunlar Konferansı (Digital Games Conference), Dubai’de 12-13 Nisan 2018 tarihleri arasında düzenlendi. Konferans kapsamında Sound Of Games tarafından verilen Global Games Audio Awards 2018 ödüllerini sahiplerine takdim edildi. Netmarble’ın rekorlar kıran mobil oyunu Lineage 2: Revolution “En İyi Global Oyun Müziği Ödülü”nü aldı.

Netmarble EMEA CEO’su Barış Özistek ödüle aday gösterilen dünyanın en önemli 25 oyun arasından ödüle layık görüldüklerini için onur duyduklarını belirtti. Barış Özistek Lineage 2: Revolution oyununun dünyada çok büyük bir ilgi gördüğünü, oyunculara hem grafik hem hikaye kalitesiyle hem de 50 arkadaşıyla aynı anda oynama imkanı veren yüksek teknolojisiyle fark yarattığını belirterek, “Oyun müzikleri de oyun deneyiminin önemli bir parçası. Lineage 2: Revolution’ın müziklerinin de başarısının bu ödülle tescillenmesinden dolayı mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

Lineage 2: Revolution En Başarılı MMORPG Oyunlarından Biri

Güney Kore, Japonya ve Asya genelinde 11 ülkede 6 aydan daha kısa sürede büyük bir başarı elde etti. Lineage 2: Revolution, yaklaşık 28 milyon kayıtlı kullanıcıya ulaştı. Dünya çapında aylık 5 milyon aktif kullacının sahibi olarak en başarılı MMORPG oyunlarından biri haline geldi.

Daha fazla sektörel haber ve etkinlik duyurusu için bizi  Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmeyi, haber ve gönderilerimizi beğenerek ve paylaşarak destek vermeyi ihmal etmeyin lütfen.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.