DİĞER HABERLERETKİNLİKYEREL ETKİNLİKLER

Let’s Play: AWS Game Tech Days Turkey

AWS Game Tech

Mükemmel oyunların arkasında Game Tech var

Hadi Oynayalım: AWS Game Tech Günleri – Türkiye (Let’s Play: AWS Game Tech Days Turkey), Türk Oyun ekosistemini bir araya getirerek fikir paylaşmak, bilgi alışverişinde bulunmak ve bulut teknolojilerinin her boyuttaki oyun stüdyolarına nasıl yardımcı olduğunu tartışmak üzere tasarlanmış bir çevrimiçi (online) bir etkinliktir. Eğer oyununuzu fikir olarak tasarlama aşamasındaysanız ya da oyuncu eğilimlerini anlamakla ilgileniyorsanız veya belirli bir teknolojiyi oyununuza entegre etmek istiyorsanız, AWS Game Tech Günleri, bu düşünce ve yaklaşımınızı test etmek ve doğrulamak için gereken bilgi ve araçları edinmenize ve ardından oyununuzu bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olacaktır.

Konuşmacılarımız arasında Game Tech ekibinden AWS teknik uzmanları, AWS İş Ortağı Ağı’ndan (AWS Partner Network) partnerlar, oyun stüdyosu kurucuları ve Türk oyun topluluğunun önde gelen isimleri yer alacak, sizlerle başarı hikayelerini paylaşacak ve nasıl bir başlangıç yapmanız gerektiği konusunda tavsiyelerde bulunacaklar. Çalışmalarınızın başlarında karşılaşacağınız zorluklara ve teknolojik problemleri çözme konusunda nasıl düşünmeniz gerektiğine dair ön görülere yönelik bilgi sahibi olacaksınız. En önemlisi, sizi ilerlemeye ve devam etmeye teşvik edecek diğer girişimcilerle tanışma fırsatı yakalayacak, paylaşacakları yol hikayelerini ve fikirlerini dinleyeceksiniz.

 

Neden Katılmalıyım?

Çevirimçi (Online – Virtual) Game Tech Günlerimiz, inovasyon ve büyüme hedeflerini hızlandırmak isteyen oyun sektöründeki profesyonellere eğitim içeriği, pratik bilgiler ve sektör uzmanlığı hakkında içerik sunmayı hedeflemektedir.

* Oyununun tamamlanmasından, başarılı oyunların ölçeklendirilmesine kadar AWS bulut teknolojilerinden nasıl yararlanacağıyla ilgili en iyi uygulamaları öğrenin
* Farklı oyun geliştirme süreçleri için en uygun hizmetler hakkında bilgi edinin
* Peak Games gibi yerli oyun müşterilerden teknik senaryo ve başarılı kullanım yöntemlerini dinleyin
* Türk Oyun Endüstrisi’nin eğilimlerini ve gelecekteki yönüne ilişkin bilgi alın
* Oyun geliştirme amacıyla AWS bulut hizmetlerinin nasıl kullanılacağı konusunda farkındalığınızı arttırarak kararlar alın

Kimler Katılmalı?

Bu etkinlik öncelikle AWS bulut teknolojilerini kullanarak oyunlarını nasıl geliştirebileceğini ve ölçeklendirebileceğini öğrenmek isteyen oyun geliştiricilerine ve oyun endüstrisi profesyonellerine yöneliktir

Program: Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.

02.09.2020 – 10:00 – 11:00 – AWS Game Tech’e Giriş (İngilizce/English)
02.09.2020 – 11:05 – 12:00 – Peak, ilgi çekici mobil oyunları oluşturmak için AWS’yi nasıl kullanıyor? (İngilizce/English)
02.09.2020 – 12:05 – 13:00 – Women in Games Türkiye (Türkçe)
02.09.2020 – 13:05 – 14:00 – Türkiye’de Oyunların Geleceği: Eğilimler ve Öngörüler (Türkçe)
03.09.2020 – 10:00 – 11:00 – AWS kullanarak Oyun Analitikleri Pipeline’ı nasıl oluşturulur? (İngilizce/English)
03.09.2020 – 11:05 – 11:50 – Amazon GameLift ve GameLift Realtime kullanarak back-endinizi ölçeklendirin – Uygulama Örnekleri (İngilizce/English)
03.09.2020 – 11:55 – 12:50 – Twitch ile Oyun Toplulukları Nasil Oluşturulur (İngilizce/English)
03.09.2020 – 12:55 – 13:50 – Panel: How to Scale with AWS Partners (Türkçe)

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.