ETKİNLİKYEREL ETKİNLİKLER

İstanbul Üniversitesi 3-4-5 Mayıs Tarihlerinde GameFest Düzenliyor!

GameFest 2017

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Kulübü tarafından düzenlenecek olan GameFest etkinliği, 3-4-5 Mayıs tarihlerinde İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü Ali Rıza Berkem konferans salonunda düzenlenecek. 20 kişilik yönetim kadrosu ile bu zamana kadar birçok etkinlik gerçekleştiren İUBK bu etkinliklerin hepsinde istediği sonuçları etmiştir. Hem konuşmacılarını hem sponsorlarını hem de katılımcılarını düzenlediği organizasyonda mutlu etmeye çalışan ekip bu hedefini GameFest ile sürdürmek istiyor. Bu etkinlik özellikle oyun sektörüyle ilgili olup ilk defa gerçekleşecektir.

Etkinliğin içeriği aşağıdaki gibidir:

Oyun nasıl programlanır
Programlama platformları nelerdir
Programlama süreçleri
Arka planda çalışan servisler hizmetler
Tamamlanan oyunlar nasıl dağıtılır
Katılımcılara yönelik aktiviteler
İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Kulübü tarafından, 3-4-5 Mayıs tarihlerinde, 3 gün boyunca sabah 10:00 ile 17:00 arasında, İÜ Avcılar kampüsü Ali Rıza Berkem Konferans salonunda…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Kulübü Kimdir?

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Kulübü(İÜBK) her sene 1. ve 2. dönem olmak üzere çeşitli konferanslar düzenleyen bir üniversite kulubüdür. 2016-2017 öğretim yılının 1. Döneminde artık gelenekselleşen 17 konuşmacı ve 400’den fazla katılımcı ile 9. BİLFEST etkinliğini gerçekleştirmiştir. Bahar döneminde ise etkinlik planları arasında en büyük etkinlik olan GameFest etkinliği yer almaktadır.

Daha detaylı bilgiyi İUBK adresiden bulabilirsiniz.

Festivalin macı bilgisayar mühendisliği okuyan öğrenciler başta olmak üzere her kesimden insanın ilgi odağında bulunan konular üzerine yoğunlaşmak.

GameFest Tanıtım Videosu

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.