DİĞER HABERLERETKİNLİKYEREL ETKİNLİKLER

Intel ESL Türkiye Şampiyonası’nda Büyük Final Heyecanı !

Intel ESL Türkiye Şampiyonası’nda Büyük Final Heyecanı 4-5 Kasım’da Volkswagen Arena’da Yaşanacak

ESL Türkiye ‘den yılın en büyük turnuvası

Tüm espor severlerin heyecanla beklediği Intel ESL Türkiye Şampiyonası’nın Büyük Finaline sayılı günler kaldı. Bu etkinlik ESL’in bu güne kadar Türkiye’de gerçekleştirdiği en büyük etkinliklik olurken, 170.000TL’lik ödül havuzuyla yılın en büyük espor etkinliklerinden biri olma niteliğini de taşıyor.

Ön eleme maçlarından galip çıkmayı başaran 16 takımın katılımıyla gerçekleşen bu zorlu yolculuğun son basamağında 4 Kasım Cumartesi günü Dota 2 performanslarıyla Royal Bandits Esports ve Eski Jenerasyon, 5 Kasım Pazar günü CS:GO performanslarıyla Dark Passage.BKM Express ve Sons of Snakes, Intel ESL Türkiye Şampiyonası finalistleri olarak Büyük Finalde karşılaşacak takımlar olmaya hak kazandı.

Dota 2, PUBG,  CS:GO, FIFA 18  Rekabet ve Eğlence Dolu Bir Hafta Sonu

Ayrıca Cumartesi günü yapılacak Dota 2 final heyecanına, ünlü oyuncu ve fenomenlerin katılacağı PUBG turnuvası eşlik edecek. Pazar günü ise izleyenler, CS:GO finalinin yanında Sabri Ugan’ın coşkulu sunumuyla FIFA18 turnuvasının finalistleri “isopowerr” ve “Anivia7”nin muhteşem karşılaşmasına tanıklık edecekler.

ESL Türkiye Genel Müdürü Gökhan Kazar “Türkiye’deki espor severler için globaldeki etkinliklerin kalitesini ülkemize taşıyacak etkinliklerin sayısını arttırmak istiyoruz.” diyerek önümüzdeki sene için beklentilerinin yüksek olduğunu belirtti.

Biletler BynoGames üzerinden satışta

Takımlar, oyuncular ve Volkswagen Arena’ya gelecek misafirler için sayısız etkinlik düşünülerek hazırlanan rekabet ve eğlence dolu bir hafta sonu için indirimli biletler Bynogame’in websitesinde https://www.bynogame.com/esl adresinde etkinlik gününe kadar satışta olacak.

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.