INTEL ESL GAMING FEST

Intel ESL Şampiyonası’nda League of Legends Günü Geliyor!

Bu yıl 88’incisi düzenlenecek olan İzmir Enternasyonal Fuarı’nın ev sahipliği yaptığı Intel ESL Türkiye Şampiyonası’nı finalinde League of Legends ve yeni oyun modu Taktik Savaşları etkinlikleri oyunseverlerle buluşuyor.

Intel ve ESL Türkiye’nin her yıl 2 sezon olarak düzenlediği Intel ESL Türkiye Şampiyona’sının 2019 Yaz Finali bu yıl espor dünyasının en sevilen oyunlarından League of Legends(LoL) ve Taktik Savaşları’nı sahnesine taşımak için Riot Games ile işbirliği yapacak. LoL Günü kapsamında İzmirli oyunseverler 13 Eylül 2019 tarihinde gerçekleşecek olan heyecan ve eğlence dolu ve bol sürprizli bir günde bir araya gelecek.

İzmir’de Büyük Buluşma

Intel ve ESL’in işbirliğiyle hayat bulan organizasyonda; Türkiye Şampiyonası’nın heyecanını daha da yukarı taşıyacak dopdolu LoL Günü’nde ünlü yayıncıların katılacağı LoL gösteri maçı, çok yakında kayıtları başlayacak olan Taktik Savaşları turnuvasının finalleri, alana gelen oyuncuların katılabileceği ARAM ve TS maçlarının yanı sıra, Cosplayer Gösterileri, Yayıncılarla Soru & Cevap Etkinliği, Kule Devirme Yarışması, Hediyeli Bilgi Yarışması gibi etkinlikler yer alacak. İzmir Enternasyonal Fuarı içerisinde düzenlenecek etkinlik ile birlikte İzmir’de ilk kez bu kadar kapsamlı ve geniş çaplı bir League of Legends temalı etkinliği oyuncularla buluşuyor olacak. Alanda yer alacak pek çok ünlü Twitch ve YouTube fenomeni ve Cosplayerı da LoL Günü’nde İzmir’de olacak. Binlerce oyunseverin ziyaret edeceği etkinlikte 13 Eylül 2019, Cuma günü gerçekleşecek olan LoL gösteri maçı ve TS turnuva finali https://www.twitch.tv/esl_lol_tr adresinden verilecek canlı yayınla takip edilebilecek. Etkinliğe dair tüm detaylar ve yakında başlayacak TS Turnuvası kayıtları ESL ve Riot’un sosyal medya hesaplarından çok yakında paylaşılacak.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.