DİĞER HABERLERETKİNLİKYEREL ETKİNLİKLER

IGDA Hacettepe Oyun Geliştiricileri Buluşturuyor – Game Developer Days

IGDA Hacettepe Oyun Geliştiricileri Topluluğu, 8-9 Mayıs’ta Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü Mehmet Akif Ersoy Salonu’nda oyun geliştiricileri, oyun geliştirmeye ilgisi olanları ve oyunseverleri bir araya getirecek iki günlük bir etkinlik düzenliyor.

IGDA Hacettepe - Developer Days
Game Developer Days

Gelişen oyun sektörüyle birlikte bu sektöre olan ilginin artmasından dolayı oyun geliştirmeye ilgili yazılım, görsel, ses, senaryo, conceptart gibi konularla ilgilenen öğrencileri bir araya getirmek için kurulan IGDA Hacettepe Oyun Geliştiricileri Topluluğu, düzenlediği “Game Developer Days” etkinliğiyle sektörde önde gelen firmalarla meraklıları bir araya getirmeyi amaçlıyor. Webtekno, ByNoGame,Oldmoustache gibi önemli sponsorlarında desteğini alan IGDA Hacettepe ekibi bu sene ilk defa düzenlenecek olan bu etkinlikle oyun sektöründe ufkunuzu açacak eğitimler, seminerler ve paneller düzenliyor olacak.

8-9 Mayıs tarihlerinde, Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü Mehmet Akif Ersoy Salonu’nda gerçekleşecek olan etkinliğin biletlerine ve detaylarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Bilet: https://www.eventbrite.com/e/game-developer-days-tickets-33775820388?aff=es2

Facebook etkinlik linki: https://www.facebook.com/events/417210541969524/

IGDA Hacettepe: https://fb.com/igdahacettepe

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.