ETKİNLİK, YEREL ETKİNLİKLER

IGDA Hacettepe Game Developer Days 2018

Bir etkinlik duyurumuz var. IGDA Hacettepe Game Developer Days 30 Nisan 2018 tarihinde Ankara ‘da gerçekleşecek.

Hacettepe Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy K Salonu 265.Sokak, 06800 Ankara adresinde gerçekleşecek etkinliğe ücretsiz kayıt olmak ve detaylar hakkında bilgi edinmek için IGDA Hacettepe tarafından oluşturulan etkinlik sayfasını kullanabilirsiniz.

Geçtiğimiz sene de düzenlenen etkinlik, oyun geliştirmeyle ilgili olan insanlarla, sektörde hali hazırda oyun geliştiren geliştiricileri ve oyun severleri bir araya getirmeyi amaçlıyor.

Game Developer Days Etkinliğinde Sizi Neler Bekliyor?

-Oyun sektöründeki başarılı isimler sizlerle tecrübelerini paylaşacak ve onlara kafanıza takılan soruları sorabileceksiniz.
-Oturum sonlarında yapılacak quizlerle hem kendinizi test edecek hem de süpriz hediyeler kazanacaksınız.

Yakında açıklanacak etkinlik programını IGDA Hacettepe Facebook Sayfası üzerinden takip edebilirsiniz.

Game Developer Days

Umut Kurt Hakkında

Oyun sektörüne uzun yıllar önce dünyanın ilk "Çiftlik Simulasyonu" oyunu olan Umut Tarlaları'nın yapımcı firması Flash Bilgisayar ile girmiştir. Çeşitli sektörlerde bilişim yöneticiliği yaptıktan sonra Nitrid Games ile oyun sektörüne dönüş yapmıştır. Bu süreçte Pivot Games, Last Room, SoftAnya ekipleri başta olmak üzere çeşitli ekiplerle Android ve IOS platformları için mobil oyunlar ve uygulamalar geliştirmiştir. Türkiye’de oyun endüstrisinin önemli seslerinden olan OYUNDER Yönetim Kurulu Üyesidir.

Bir cevap yazın