Basın Bülteni: Gram Games’in yeni oyunu Merged! 5 günde 1 Milyon kez indirildi

Merged!_1MilyonOyuncuHer gün geliştiricilerimizden ve üyelerimizden gelen güzel haberleri paylaşmak bizim için büyük bir mutluluk kaynağı oluyor. Daha bir kaç gün önce çıkış haberini paylaşmış olduğumuz Gram Games’in yeni oyunu Merged!, 5 gün gibi kısa bir süre içinde tüm dünyada 1 milyon kez indirilerek büyük bir başarıya imza attı.

“Dünya çapında en çok oynanan mobil oyunlar sıralamasında 9. sıraya yerleşen 1010!’den sonra ekibin Blok tabanlı yeni bulmaca oyunu Merged! 5 gün gibi çok kısa bir süre içerisinde AppStore ve Google Play üzerinden toplamda 1 milyondan fazla oyuncu tarafından indirildi.

Merged! tüm dünyada en çok ABD’de indirilirken, onu sırasıyla Brezilya, Hollanda ve Kanada izledi. En çok indirildiği beşinci ülke ise Türkiye oldu. 

Zaman ve hak sınırı olmadan, keyifli oynanışı ve eğlenceli grafikleriyle tüm dünyada mobil oyun meraklılarının yeni gözdesi haline gelen Merged!, Gram Games’in global başarısını bir adım daha ileriye taşıdı.”

Oyunder olarak üyemizi bir kez daha tebrik ediyoruz.

Sektörümüzü temsil eden tüm çalışkan ekiplerimiz bizi gururlandırıyor. Deneyimleri her gün artan üyelerimizin sektörümüzün geleceğine yönelik beklentileri güçlendireceği ve yeni ekiplerin oluşumunu teşvik edeceğini söylemek iddialı bir yaklaşım olmayacaktır.

http://merged.it 

https://www.facebook.com/MergedGame 

https://twitter.com/MergedGame 

https://instagram.com/MergedGame 

Kaynak: Gram Games Merged! Basın bülteni.

Not: Basın bültenlerinizi bize content@oyunder.org adresinden ulaştırabilir, sektörel gelişmeleri takip edebilmek için OYUNDER haftalık Oyun Sektörü bültenimize hızlıca abone olabilirsiniz.

Basın bülteninden

Basın Bülteni: Gram Games’in yeni oyunu Merged! 5 günde 1 Milyon kez indirildi” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.