GO!GO!GO!:RACER TAM GAZ iOS VE ANDROID’E GELİYOR!

Basın Bülteni: GO!GO!GO!:RACER TAM GAZ iOS VE ANDROID’E GELİYOR!

Joygame’den yeni mobil yarış oyunu, pistlerin tozunu yutturmaya geliyor.

Aksiyon dolu bir mobil araba yarışı oyununa hazır mısınız? Joygame’in yeni mobil oyunu GO!GO!GO!: RACER, muhteşem 3D grafikleri ile yarış tutkunlarına benzersiz bir mobil araba yarışı deneyimi sunuyor. Bugün itibariyle 100% Türkçe olarak yayınlanan oyunu, Türkiye Appstore ve Google Play marketleri üzerinden indirebilirseniz.

GO!GO!GO!:RACER TAM GAZ iOS VE ANDROID’E GELİYOR!
GO!GO!GO!:RACER TAM GAZ iOS VE ANDROID’E GELİYOR!

Endless Runner ile araba yarışı türlerini bir araya getiren GO!GO!GO!:RACER, benzersiz grafikleri ve oyun deneyimi ile oyunculara mobil cihazlar üzerinden eğlenceli bir mücadele imkanı sunuyor. 60’dan fazla araç seçeneği ve birbirinde farklı yarış pistleri ile arkadaşlarınızla ve diğer oyuncular dilediğiniz zaman mücadele edebilirsiniz. Sahip olduğunuz araca çeşitli eklentiler ile güçlendirerek hızınızı arttırmak ve sürüş yeteneklerinizi de geliştirmeniz mümkün. Favori aracınızı seçip, yarış için gerekli olan özellikleri ekleyin ve rakiplerinizden önce bitiş noktasına ulaşın.

Ayrıca diğer yarış oyunlarından farklı olarak zıplama, diğer araçların peşine takılıp hızlanma, rakipleri yoldan çıkarma gibi hareketlerle rakiplerinizi alt edebilirsiniz.

Güney Kore’nin en çok hasılat yaratan yarış oyunlarından biri olan Cha-Cha-Cha’nın yenilenmiş versiyonu olan oyun, yenilenen özellikleri ile Netmarble Games altında 100% Türkçe olarak Türk mobil oyun severlerin beğenisine sunuluyor.

GO!GO!GO!:RACER’ı App Store ve Google Play’den ücretsiz indirebilirsiniz.

Basın bülteninden

Basın Bülteni: GO!GO!GO!:RACER TAM GAZ iOS VE ANDROID’E GELİYOR!” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.