DİĞER HABERLERETKİNLİKFİRMALAR VE OYUNLAROYUNDER'DENULUSLARARASI ETKİNLİKLERYEREL ETKİNLİKLER

GameX 2017 OYUNDER Etkinlikleri

GameX 2017 Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı, Oyunder’in /G adını verdiği özel sektör etkinlikleri dizisine 4. kez ev sahipliği yapıyor.

GameX 2017, yenilenen yüzüyle 14-17 Eylül tarihlerinde İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek ve oyunseverlere 4 günlük mükemmel bir deneyim yaşatmaya çalışacak. 6 Nisan 2017 Perşembe sabahı Point Otel’de yapılan toplantıda Rönesans A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı H. İsmet Göksel, bu çapta bir organizasyon için dünya standartlarında bir fuar alanına ihtiyaç duyduklarını ve bu nedenle Gamex 2017 organizasyonunun adresi olarak TÜYAP’ı tercih ettiklerini belirtmişti.

Biletler için:

Türkiye’nin en önemli oyun geliştirici derneği olan Oyunder, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da GameX’in stratejik partnerleri arasında yer alıyor. Oyun dünyasında yer alan ya da bu dünyaya adım atmak isteyen katılımcılara yönelik zengin içerikli konferanslar düzenleyecek olan Oyunder, aynı zamanda bağımsız oyun geliştiricilerinin ürünlerini kendilerine ayrılacak stantlarda sergileyebilmeleri için de yine tam destek verecek. Oyunder’in katkılarıyla; oyun geliştiriciler, streamer/youtuberlar, e-spor takımları ve oyun şirketlerinin ileri gelenlerinin deneyimlerini dinleyip, onlarla tanışma ve sorularınızı sorma imkanı bulacaksınız.

Online oyunlar, Influencer Marketing ve tabii ki e-spor başta olmak üzere, GameX 2017’de yer alacak ilgi çekici Oyunder seminerlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Önemli Hatırlatma: Etkinlikler dizimiz GameX 2017 fuarı içerisinde TÜYAP Beylikdüzü Fuar alanı içerisinde bulunan EGE TOPLANTI salonunda gerçekleşecektir.

Etkinliklerimizde görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.