DİĞER HABERLERETKİNLİKOYUNDER'DENYEREL ETKİNLİKLER

GameX 2016 – “Streamer ve Youtuber gözünden Oyun Sektörü” paneli ile Oyunder /G Oyun sektöründe farklı platformlarda Streamer fenomenleri bir araya getiriyor.

image002

 

GAMEX 2016 Uluslararası Oyun Fuarı Oyunder’in /G adını verdiği özel sektör etkinlikleri dizisine bu yıl 3. kez ev sahipliği yapacak.

Oyunder tarafından düzenlemekte olan /G etkinlikler dizisinde sektör paydaşları, profesyonelleri, ileriye yönelik olarak bu sektörde yer almayı hedefleyenleri ve sektörel gelişmeler hakında daha fazla fikir sahibi olmak isteyenleri buluşturuyor.

“Streamer ve Youtuber gözünden Oyun Sektörü” paneli ile Oyunder /G Oyun sektöründe farklı platformlarda Streamer fenomenleri bir araya getiriyor.

Oyun sektöründe streamer ve youtuber gözenden gelinen noktayı ve geleceğini masaya yatırıyor. Bu perspektifi bağımsız geliştiriciler, streamer adayları, yayıncılık alanında çalışmayı (kariyeri) hedefleyen gençler, oyuncuyu ve oyuncu davranışlarını anlamaya çalışan bu alana ilgi duyan yatırımcı ve iş adamlarının ilgisine sunuyor.

İzleyicilere düşen ise anlatılacakları değerlendirip, aktarılan tecrübeyi ve öngörüleri almak ve alanın temsilcilerine sorularını sormak.

Kimler Katılmalı;

1-Oyun Sektörünün Yayıncılık tarafını / Streamerlığı tanımak isteyen ve bu alanda kariyer hedefleyen gençler,

2-Sektörün Oyun yayıncılığı tarafında hangi gelişmelerin yaşandığını dair daha fazla fikir sahibi olmak isteyen Kamu temsilcileri ve uzmanları,

3-Streamer anlaşmaları hakkında daha fazla bilgi sahip olmayı hedefleyen firmalar, geliştirici ekipler ve bağımsız geliştiriciler.

4-Bu alanda bilgi, tecrübe ve/veya teknik kapasitesini sektör paydaşları ile networking sırasında paylaşmak isteyenler.

Önemli Hatırlatma: Etkinliğimiz GameX 2016 Fuar alanı içerisinde bulunan seminer salonlarında gerçekleşecektir. Bu nedenle fuar alanına giriş için ayrıca ek bir kayıt gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Etkinliğimiz ücretisizdir. Ancak fuar’a giriş ücretlidir. Online olarak fuar giriş biletini alabilirsiniz

Etkinliğimize katılımcı olarak kaydınızı evenbrite üzerinden tamamladıktan sonra ayrıca Gamex 2016 online fuar biletinizi almayı unutmayın.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.