DİĞER HABERLERETKİNLİKOYUNDER'DENYEREL ETKİNLİKLER

GameX 2016 – “Profesyonel Oyun Dünyası ve Profesyonel Oyunculuk” paneli ile Oyunder /G Gamex 2016 etkinlikleri dizisinde Türkiye’nin Profesyonel Oyun Dünyasından Yönetici, Oyuncu ve E-spor ekosisteminin temsilcilerini bir araya getiriyor.

image003

GAMEX 2016 Uluslararası Oyun Fuarı Oyunder’in /G adını verdiği özel sektör etkinlikleri dizisinin özel ayağına ev sahipliği yapıyor.

“Profesyonel Oyun Dünyası ve Profesyonel Oyunculuk” paneli ile Oyunder /G Gamex 2016 etkinlikleri dizisinde Türkiye’nin Profesyonel Oyun Dünyasından Yönetici, Oyuncu ve E-spor ekosisteminin temsilcilerini bir araya getiriyor.

Bu alanda profesyonellerin, sporcuların geldiği noktayı ve sektörün geleceğini masaya yatırıyor. Bu perspektifi sporcular, sporcu adayları, yatırımcılar, oyun yöneticileri, yayıncılar ve bu alana ilgi duyan iş adamlarının ilgisine sunuyor.

İzleyicilere düşen ise anlatılacakları değerlendirip, aktarılan tecrübeyi ve öngörüleri almak ve alanın temsilcilerine sorularını sormak.

Kimler Katılmalı;

1-Oyun Sektörünün E-Spor ve Sporculuk ayağını, profesyonelleri tanımak isteyen kadın/erken dijital sporcular ve sporcu adayları,

2-Sektöre en dinamik ve ilgi duyulan bu bölümüne ilişkin daha fazla fikir sahibi olmayı hedefleyenler,

3-Sektörün e-spor ve sporcu tarafında hangi gelişmelerin yaşandığını görmek isteyen Kamu temsilcileri ve uzmanları,

4-Bilgi, tecrübesini ve/veya teknik kapasitesini sektör paydaşları ile networking sırasında paylaşmak isteyenler.

5-Profesyonel oyunculuk ve E-spor tarafında girişim ve yatırım yapmayı hedefleyen yatırımcılar ve iş adamları,

Önemli Hatırlatma: Etkinliğimiz GameX 2016 Fuar alanı içerisinde bulunan seminer salonlarında gerçekleşecektir. Bu nedenle fuar alanına giriş için ayrıca ek bir kayıt gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Etkinliğimiz ücretisizdir. Ancak fuar’a giriş ücretlidir. Online olarak fuar giriş biletini alabilirsiniz

Etkinliğimize katılımcı olarak kaydınızı evenbrite üzerinden tamamladıktan sonra ayrıca Gamex 2016 online fuar biletinizi almayı unutmayın.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.