OYUNDER'DENYEREL ETKİNLİKLER

GameX 2016 – “Oyun sektörüne Grişimci olarak nasıl girersiniz?” paneli ile Oyunder Oyun sektöründe girişimci ruha sahip profesyonelleri ve girişim sahiplerini bu konu hakkında fikir sahip olmak isteyenler ile bir araya getiriyor.

image005

GAMEX 2016 Uluslararası Oyun Fuarı Oyunder’in /G adını verdiği özel sektör etkinlikleri dizisine 3. kez ev sahipliği yapıyor.

/G etkinlikler dizisinde sektör paydaşları ve profesyoneller, ileriye yönelik olarak bu sektörde yer almayı hedefleyenler ve sektörel gelişmeler hakında daha fazla fikir sahibi olmak isteyenler ile buluşturuyor.

“Oyun sektörüne Grişimci olarak nasıl girersiniz?” paneli ile Oyunder Oyun sektöründe girişimci ruha sahip profesyonelleri ve girişim sahiplerini bu konu hakkında fikir sahip olmak isteyenler ile bir araya getiriyor.

Panelde Oyun girişimciliği ve ekosistemi ele alınıyor. Girişimci adayları nasıl hazırlanmalı, Girişimciler, girişimci adayları nelere dikkat etmeli? Oyun Start-up’larının ilk dönemde yaşadığı sorunlar ve olası alternatif çözümler nelerdir? Ekipler nasıl konumlanmalı, nasıl hazırlanmalı? gibi sorulara cevap aranacak.

İzleyicilere düşen ise anlatılacakları değerlendirip, aktarılan tecrübeyi ve öngörüleri almak ve alanın temsilcilerine sorularını sormak.

Kimler Katılmalı;

1-Oyun Sektörünün Girişimcilik, Start-up ekosistemi, Hızlandırıcı ve Kuluçka programlarını tarafını tanımak isteyen gençler ve ekipler,

2-Yatırımcı ve Şirket yöneticileri topluluğunda Türkiye’de Oyun Start-up’ları tarafında sağlanan olanakları tanımak isteyenler,

3-Sektörün Oyun girişimleri ekosistemi tarafında hangi gelişmelerin yaşandığına dair daha fazla fikir sahibi olmak isteyen Yerel yöneticiler, Kamu temsilcileri ve uzmanları,

4-Bu alanda bilgi, tecrübe ve/veya teknik kapasitesini sektör paydaşları ile networking sırasında paylaşmak isteyenler.

Önemli Hatırlatma: Etkinliğimiz GameX 2016 Fuar alanı içerisinde bulunan seminer salonlarında gerçekleşecektir. Bu nedenle fuar alanına giriş için ayrıca ek bir kayıt gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Etkinliğimiz ücretisizdir. Ancak fuar’a giriş ücretlidir. Online olarak fuar giriş biletini alabilirsiniz

Etkinliğimize katılımcı olarak kaydınızı evenbrite üzerinden tamamladıktan sonra ayrıca Gamex 2016 online fuar biletinizi almayı unutmayın.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.