DİĞER HABERLERETKİNLİKOYUNDER'DENYEREL ETKİNLİKLER

GameX 2016 – Bu kez konumuz Video (Dijital Oyunlar) alanında başarılı bir iletişim planı nasıl oluşturulur?

image007-1

GAMEX 2016 Uluslararası Oyun Fuarı Oyunder’in /G adını verdiği özel sektör etkinlikleri dizisinin özel ayağına ev sahipliği yapıyor.

Bu kez konumuz “Video (Dijital Oyunlar) alanında başarılı bir iletişim planı nasıl oluşturulur?”

Oyunder /G Gamex 2016 etkinlikleri dizisinde Türkiye’nin Oyun Dünyasından iletişim stratejisi oluşturan, uygulayan ve analiz eden profesyonelleri taze iletişimciler ile bir araya getiriyor.

Bu alanda yürütülen çalışmaların geldiği noktayı masaya yatırıyor. Bu perspektifi iletişim mezunları, girişimciler, Oyun yatırımcıları, bağımsız geliştiriciler, yöneticiler ve bu alana ilgi duyanların ilgisine sunuyor.

İzleyicilere düşen ise anlatılacakları değerlendirip, aktarılan tecrübeyi ve öngörüleri almak ve alanın temsilcilerine sorularını sormak.

Kimler Katılmalı;

1-Oyun Sektörünün iletişim ayağını, profesyonelleri tanımak isteyen kadın/erkek iletişimci adayları,

2-Sektöre en dinamik ve ilgi duyulan bu bölümüne ilişkin daha fazla fikir sahibi olmayı hedefleyenler,

3-Sektörün Oyuncu ve medya iletişimi tarafında hangi gelişmelerin yaşandığını görmek isteyen profesyoneller ve uzmanlar,

4-Bilgi, tecrübesini ve/veya teknik kapasitesini sektör paydaşları ile networking sırasında paylaşmak isteyenler.

5-Oyun Sektörü alanında girişim ve yatırım yapmayı hedefleyen yatırımcılar ve iş adamları,

Önemli Hatırlatma: Etkinliğimiz GameX 2016 Fuar alanı içerisinde bulunan seminer salonlarında gerçekleşecektir. Bu nedenle fuar alanına giriş için ayrıca ek bir kayıt gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Etkinliğimiz ücretisizdir. Ancak fuar’a giriş ücretlidir. Online olarak fuar giriş biletini alabilirsiniz

Etkinliğimize katılımcı olarak kaydınızı evenbrite üzerinden tamamladıktan sonra ayrıca Gamex 2016 online fuar biletinizi almayı unutmayın.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.